Jak usunąć VirusProtect 3.8

Witam,

Mam podobny problem. W menu start pojawia się ikonka Live Security Center, co chwila pojawia się komunikat o wirusie, otwiera się przeglądarka i komp próbuje pobrać jakieś pliki.

Oto log z ComboFixa:

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 , oczywiście w trybie awaryjnym i po tym nowy log z Combofix

Temat wydzielam

Dzieki, chyba pomoglo ale teraz nie moge korzystac z neta, mam neostradę i pojawia się komunikat: Wystąpił problem z aplikacją Generic Host Process for Win32 Services i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Potem net przesaje dzialac.

Nie wiem czy to ma związek z wczesniejszym problemem. Log z ComboFixa:

Z góry dzieki.

Użyj jeszcze - RVAXO - http://home.hetnet.nl/~stefsmeenk/RVAXO.exe gdy rozpakujesz użyj plik RVAXO.cmd , który uruchamiamy. Mogą uruchomić się deinstalatory szkodliwych programów, nie zamykać ich. Po tym nowy log z Combo

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Zrobione.

Log z ComboFixa:

Dzieki.

Wklej do Notatnika:

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Po tym nowy log z Combo