Jak usunąć winows media player 11 z visty

strasznie mnie bulwersuje wieczny problem windows media player że nie da go się usunąć. to jest straszne! (mam viste EN)

proszę o pomoc

Myślę, że nie da się usunąć WMP ponieważ jest on zintegrowany z system.

to jest straszne bo mi wmp 11 nie działa, tylko się odrazu wiesza, jak chcę obejrzeć tv na necie to odrazu cała przegladarka sie wiesza, nie wiem co z tym zrobic???

Da się… Przygotowałem sobie płyte programem vlite i usunełem wszystkie nie potrzebne żeczy, w tym właśnie WMP11…

Ale przecież możesz sobie zainstalować inny odtwarzacz i ustawić aby domyślnie odtwarzał filmy

chodzi o to że jak chcę obejżeć tv np. na http://wptv.wp.pl/?rfbawp=1183407111.189 to mi się zawiesza mozilla, explorer też, wmp zintegrował się z przeglądarkami ale nie działa wiesza się i przeglądarkę, no i nici z oglądania tv :frowning:

w tym jest cały problem

jak to ominąć żeby móc oglądać tv???

NIE da się odinstalować wmp11 ani zainstalować pnownie na viście bo wyświetla się komunikat że mam najnowszą wersje zainstalowaną :frowning:

może da się zintegrować przeglądarkę z innym odtwarzaczem?

kto ma jakiś pomysł

Proste! Wejdź w panel sterowania potem do Usuń dodaj programy a potem do usuń składniki systemu Windows i odznacz Windows Media Playera. Wciśnij dalej samo się zrobi.

urzywam visty angielskiej (bo taką kupiłem bo jestem w irlandii)

i tam w dodaj/usuń programy jest:

turn windows features on or off

ale nie da się odznaczyć WMP bo go nie ma tam! !!

wiem że to dziwne, ale tak jest.

Microsoft nie daje możliwości usunięcie a nawet wyłączenia WMP

chore

ma ktoś jeszcze jakieś pomysły jak usunąć tego *******

=================

Proponuję używać innego słownictwa.

Monczkin

Złączono Posta : 14.07.2007 (Sob) 15:35

heheh

dostałem ostrzeżenie za ***** hheheh

dobre Monczkin

nie wiedziałem za gwiazdki dostaje się ostrzeżenia, heheheh

chyba bardzo się nudzisz

Złączono Posta : 14.07.2007 (Sob) 15:37

a tak wracając do tematu to jak przeglądałem fora na necie to nie tylko ja mam taki problemik i też niewiedziałem żadnego sposobu na ominięcie wmp11

bo nie ma wmp11 jest integralną częścią systemu i nie można go usunąć (bez naruszenia umowy licencyjnej) jedynym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w Vistę, która w swojej nazwie ma na końcu N - ona nie zawiera Windows Media Player.