Jak usunąć wirusa w Avast

Witam.Gdzie znajduje się w tym programie,co ma zrobić program w momencie znalezienia wirusa.Aktualizowałem do najnowszej wersji.Co to za znaczek w górnym prawym rogu,Upgrade,do czego służy?

co za głupie pytania zadajesz ,w avascie nie ma virusow od tego zacznijmy,po drugie avast domyslnie wszystko sam robi albo poddaje kwarantannie albo usuówa,a ten upgrade to sluzy do kupna licencji w wersji pro lub internet security,nacisniesz go to cie przekieruje na strone avasta

Nie czytasz uważnie,ja nie pisałem,że w programie są wirusy,tylko gdzie w tym programie znajduje,co ma zrobić program w momencie znalezienia wirusa.Nacisnąłem ten Upgrade,ale wcale mnie nie przekierował na stronę Avasta.

w ustawieniach kazdego z modułów masz

Przeczytałem dokładnie w ustawieniach,ale nie znalazłem nic takiego,albo ja nie potrafię znaleźć.A co do tego Upgrade,czemu mnie nie przekierowało?

w kazdej oslonie modulu masz mozliwosc ustawinia co ma robic z virusami,a czemu cie nie przekierowalo tego to ja nie wiem,bo powinno

Dodane 09.09.2010 (Cz) 17:33

przypuscmy.ze masz oslone systemu plikow dajesz ustawienia zaawansowane i dzialania tam masz do wyboru co ma robic domyslnie jest ustawiona kwarantanna

Dobra,dzięki.A jak po przeniesieniu do kwarantanny ,go z kwarantanny usunąć? W starszej wersji,była taka możliwość.

w tej tez jest masz w menu konserwacja i kwarantanna