Jak usunąś archiwum gg NA STAŁE?

Witam.Mam wielki,ogromny problem.Mam brata który zna się trochę na kompach i…umie odzyskiwać moje archiwum.Nie mam pojęcia jak usunąć swoje archiwum bez usunięcia archiwum rodziców…ale żeby to było na stałe.Proszę pomóżcie.Z góry dzięki.

Ja ci za bardzo nie pomoge jak skasować to archiwum na stałe, ale wiem że są takie programy które odzyskowują archiwum może twój brat ma taki program . Pozdrawiam.

Ściągasz program Eraser

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=679

normalnie usuwasz co tam chcesz z archiwum a potem czyścisz wolne miejsce na dysku C (otwierasz program > file> New Task > zaznaczasz Unused Space [Dysk lokalny C] > OK ) co spowoduje że nie będzie można odzyskać żadnych wcześniej usuniętych danych z tej partycji

a tak na przyszłość to zaznacz sobie opcje w gg: nie archiwizuj wiadomości. I będzie po kłopocie.

a w jakim pliku znajduje się archiwum gg??

bym zapomniał, to jeszcze zależy od zasady działania archiwum GG, podany przezemnie sposób działa pod warunkiem, że program GG nie trzyma gdzieś usuniętych wiadomości a trzymane w plikach jest tylko aktualne archiwum.

Jak jest to nie wiem bo nie korzystam z tego programu.

archives.dat

X://documents and settings/profil/gadu-gadu/user gg/

X//program files/gadu-gadu/users/user gg/

(ścieżka zależne od systemu windows)

ja zawsze usuwam swoje gg poniewaz:

brat moze poznac hasło

czytac archiwum

sam mam ten program do odczytu archiwum ale usun swoje gg (tylko nie zapominij wyeksportowac listy wczesniej) i nie ma szans na powruceinie archiwum (sam to testowałem)

Są programy do odzyskiwania danych (topic w sprawdzonych poradach) i są one skuteczne…

Więc archiwum w zasadzie można odzyskać.

A hasła nie trzeba zapisywać w programie i luz.

Tak samo można wyłączyć tworzenie archiwum.