Jak usuwać CCleanerem?


(Krzysiek Wiater) #1

Witam. Otóż zainstalowałem sobie niedawno NFS Carbona. Postanowiłem go jednak odinstalować. I tu tkwi problem: nie da się. Włączam panel sterowania -> dodaj usuń programy, klikam na nfs i wyskakuje błąd: Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono EAInstall.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. Myślałem, żeby usunąć grę CCleanerem, ale nie wiem jak to się robi. Poproszę o wskazówki.

Pozdrawiam:)


(ybu) #2

http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in ... pic=5016.0

lub skorzystaj z TEGO programu.

Tutaj masz OPIS do skorzystania z niego.


(ichito) #3

Revo niekoniecznie wymusi deinstalację, jeśli brakuje ważnego pliku...najczęściej usuwa wpis deinstalatora z listy, a potem wskazuje na wpisy w rejestrze i pliki, które można spokojnie usunąć...czasem jednak tego nie robi :slight_smile: Wtedy należy usuwać pliki ręcznie z katalogów stworzonych przez program (polecenie "wyszukaj" z Menu Sart i wpisanie nazwy interesujących nas plików/folderów). Moja uwaga z praktyki - najlepiej deinstalować w Revo na poziomie najbardziej zaawansowanym. Na koniec wyszukiwanie z pozostałości po nazwie w rejestrze (np. Regseeker http://www.dobreprogramy.pl/RegSeeker,P ... 12055.html), czyszczenie rejestru np. właśnie CCleanerem lub lepiej nawet Vit registry Fix - nim można usunąć też zbędne pilki (http://www.dobreprogramy.pl/Vit-Registr ... 15913.html).


(Cyba91) #4

A może zrób jeszcze raz instalację nakładkową, tzn zainstaluj jeszcze raz? Pliki się nadpiszą, i może plik do odinstalowania też się poprawnie zainstaluje i odinstalujesz grę.