Jak utworzyć podpis i logo na poczcie?

Witam

Moja mama dostała ze swojej firmy wiadomość abyutworzyć na poczcie podpis i logo firmy.

W ustawieniach poczty jest opcaj utworzenia podpisu,lecz niestety nie mogę w żaden sposób zamieścić ta logo firmy.

 

Poczta otwierana Microsoft Outlook Weeb APP

Windows

 

Jak mogę to zrobić? proszę o dokładne wytłumaczenie :smiley:

 

 

Hej,

Wychodzi na to, że dodanie obrazka do podpisu nie jest możliwe - http://office.microsoft.com/pl-pl/web-apps-help/opcje-wiadomosci-HA102846737.aspx#_Toc375227059.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Szefostwo stwierdziło,że jest taka możliwość i że musimy trzeba to zrobić samemu

Najlepiej zmienić klienta pocztowego. Polecam Thunderbird’a.

Hej,

Przez kilka lat, gdy byłem poza biurem i nie miałem dostępu do swojego komputera, korzystałem z tego rozwiązania. Możliwe jest w nim przygotowanie podpisu w trybie albo tekstowym, albo w html’u. Niestety nie jest możliwe dodanie grafiki. Jedynym obejściem jest korzystanie z osobnego klienta poczty - na przykład takiego, jaki zaproponował Jim1961.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No tak,rozumiem

Mam jeszcze pytanko. Jeżeli zmienię na Thunderbird’a. to mama będzie miała całkiemnowy adres poczty? Dotychczasowego klienta pocztowego ustaliła firma.

A tworząc podpis w HTML’u nie dałoby się wcisnąć tam grafiki która leży na jakimś zew. serwerze?

Hej,

Nie, adres się nie zmieni - oczywiście jeśli obecny przypiszesz go do programu pocztowego.

Generalnie tak, ale z tego, co pamiętam, wklejanie podpisu w HTML’u bardziej przypominało formatowanie RTF niż czystego HTML’a.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wklejanie grafiki z zew. serwera nie zawsze jest rozwiązaniem, bo czasem klienty (chyba większość domyślnie) blokuje wyświetlanie obrazków. Rozwiązniem jest  zawarcie grafiki w htmlu (jako data-uri obrazka), ale z tym laik może mieć problem :slight_smile: