Jak utworzyć połaczenie internetowe pomijając neostradę?

Witam.

Mam taki oto problem. Mam zainstalowaną neostradę, chciałbym jednak utworzyć własne połączenie dzięki któremu mógłbym łączyć się z internetem pomijając oprogramowanie neostrady. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to zrobić krok po kroku gdyż jestem nieco zielony a nawet bardzo w tej kwestii?

viewtopic.php?t=91864 proszę bardzo

Prościej :

Odinstalowywujesz wszystkie sterowniki i oprogramowanie od TP, ściągasz program i czyścisz komputer programem CCleaner , wyjmujesz z portu USB wtyczke od modemu, reset, instalujesz sterowniki, podłaczasz modem, ściągasz i instalujesz program AutoConnect.

Łatwiej i krócej nie da sie tego napisać :slight_smile:

A jeszcze lepiej aby nic nie instalować to kupić router z adslem i masz internet zaraz po włączeniu kompa.Wystarczy tylko kilka kliknięć do konfiguracji,wpisanie loginu i hasła. Jest duży wybór routerów.

dorcel21 , przeczytałeś tego posta, jemu chodzi o cos innego =D>

Wiem o co mu chodzi.Dlatego podałem mu rozwiązanie bez instalowania żadnych sterów. :lol:

Ale może nie mieć kasy…

Tu raczej chodzi darmowe rozwiązanie.

To już jego sprawa jakie rozwiązanie wybierze.Ja np.przez dłuższy czas miałem problemy z modemem sagem fast 800.Po kupnie routera wszystko jest ok jak ręką odjął.No niestety w mój sposób trzeba zainwestować,ale jest warto.Pozdro

Obejdzie i bez routera, mozna kupić zawsze inny modem i nie bedzie problemu :roll: