Jak utworzyć sieć?

witam,

sformatowałem swój komputer. zainstalowałem windowsa xp. wszystko ładnie ale nie wiem jak utworzyć połączenia z internetem. jestem urzytkownikiem neostrady. komputer jest polaczony kablem do modemu tp link. nie wiem jak to zrobić wiec liczę na dobre rady. z góry bardzo dziękuję ! :slight_smile: próbowałem z płytą od routera ale ona nie wyszukuje karty sieciowej, która chyba jest zintegrowana na płycie głównej. nie mogę pobrać strowników do karty bo nie mam dostępu do internetu. kompletnie nie wiem co robić.

to w końcu modem czy router ? podaj konkretny model urządzenia :slight_smile:

Wnioskuje iż wina stoi po stronie nie zainstalowania sterowników do karty sieciowej.

Przez co nie możesz uzyskać połączenia z tplinkiem i nie masz dostępu do internetu.

Jeśli mogłeś tu napisać to i możesz ściągnąć sterowniki i przenieść je na owy komputer i zainstalować :slight_smile:

jeśli nie wiesz jakie sterowniki są odpowiednie podaj nazwę płyty głównej.

Pozdrawiam

Proponuje zainstalować najpierw service pack 3.

Podstawowe pytanie, możesz zalogować się do routera? Zresztą kwestię sterowników powinny wyjaśnić poniższe polecenia z wiersza poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

ping localhost

router to TP Link TD-W8901G a plyta główna to GIGABYTE GA-945GZM-S2

Dodane 30.04.2013 (Wt) 17:20

ok temat do zamknięcia. pobrałem odpowiednie sterowniki i internet śmiga. teraz jeszcze tylko nie mam glosu ale to chyba też kwestia sterownioków. dziekuje za pomoc :slight_smile: