Jak uzbierac punkty premium w rapidshare?

Tak jak w temacie jak uzbierać punkty w rapidshare na koncie kolekcjonerskim czy to zależy od rozmiaru pliku czy innaczej bo nie wiem z góry dzieki za pomoc ??

Information about RapidPoints


Only files stored in the Collector's Zone (here) can score points. Once they are downloaded by a user, each of them generates a RapidPoint. Subject to the condition is that the file is at least 5 Megabyte in size and the downloader has generated not more than 3 RapidPoints in the last hours.

Czyli powyżej 5MB i pobierający nie może wcześniej wygenerować 3 pktów w ciągu ostatnich godzin.

żeby zbierać punkty musisz być uploaderem, czyli dodawać na serwery rapida pliki, i rozpowszechniać swoje linki do plików tak aby ktoś je ściągał, wtedy za pobranie plików z twoich linków dostajesz punkty :smiley:

No to to ja wiem sciagam od kupmla pliki a on ma konto rapidsher free i punktów mu nie nabija a sciagłem plik o wielkosci 14mb wiec kiedy one sie nabija ??

jeżeli on dodawał pliki na serwer za pomoca swojego konta to punkty powinien mieć :smiley: nie wiem jak to do końca z tym jest bo sam w tym nie siedze, ale rapid bardzo często w ostatnim czasie zmienia zasady przyznawania tych punktów, i to może dlatego tak

A Ty nie masz konta premium? Bo może dolicza koledze Premium RapidPoints które z czasem dodawane są do zwykłych punktów, a on tego nie zauważa.

Sprawdźcie “Downloads” i “Last Download” czy w ogóle rapidshare zarejestrował pobranie. Jak zarejestrował, a nie przyznał za nie punktu to coś dziwnego. A może sieć jakaś osiedlowa i już wykorzystany ten limit 3pktów w ciągu ostatnich godzin przez innych w sieci?

Dobra nie mam zamiaru zbierac punkty wiec niech moderatgor skasuje post !!