Jak uzyć tel Sek300i jako kamerke?

(Dudas bad boy) #1

Witam nie wiem czy do odpowiedniego działu dałem ten temat ale w razie czego przenieście :Pp mam takie pytanie posiadam tel Se k300i i chciałbym go użyć jako kamerke. Jeżeli sie da to w jaki sposób??:stuck_out_tongue:

(Gutek) #2

czy dobrze zrozumiałem, jako kamery? Czyli chcesz nagrać film? Możesz więcej szczegółów napisać?

(Boner3773) #3

@up

chyba chodzi o funkcję nagrywania filmów telefonem ale niestety nie posiadam tego modelu więc nie pomoge

(Dudas bad boy) #4

Nie przy podłączeniu tel do kompa i uzyciu go jako kamerki :PP

(Boner3773) #5

huh?

a, w ogóle tak sie da z telefonami? :?

(dobra nie wiem to nie pisze :? )

(Dudas bad boy) #6

właśnie chce sie dowiedzieć :stuck_out_tongue:

(Bjkaras) #7

Nie mozna. Gdyby nawet , jak wyobrazasz sobie ogladanie kwadratow na monitorze ? Bo takiej jakosci wlasnie ten telefon robi filmy i zdjecia

(Krzys92) #8

podobno idzie zrobić tak z SE tylko z modelem K700i. Osobiście próbowałem ale błąd z łącznością mi wyskakiwał i przestałem sie z tym bawić. Ale chyba w K300i tak nie idzie.

(Okm) #9

Telefony z systemem operacyjnym SYMBIAN maja taka funkcje. Jakosc nie jest taka slaba jak napisal bjkaras.

(Polko P L) #10

http://k700.hitziger.net/

tu jest program, który może robić fonem co chwile zdjęcia, i nie zapisuje ich w pamieci telefonu, tylko może zapisywać na serwer.

to tak w teorii, bo w praktyce to niewiem co to jest :smiley:

(Jakubgavron) #11

Mam Sony Erksson K300i, wchodzimy w do aparatu, naciskamy więcej i Przeł. na wideo.

(Krzys92) #12

polkO to jest strona z programem przez który można (prawdopodobnie) zrobić z K700i kamerke a nie z k300i

kubagavron Koleś nie jesteś w temacie :slight_smile: