Jak wgrać coś z komputera na K700i przez Bluetooth?

Witam.

Przeglądałem wiele forów, stronek, itp, i niegdzie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie ,jak wgrać cokolwiek (filmy, foty, muzykę) na komórkę (sony ericson k700i) … Wszędzie tylko widzę błagalne pytania, ale odpowiedzi zadnej… :lol: Każdy pyta o bluetooth czy podczerwień, jak zgrać z komórki na kompa wie każdy…ale odwrotnie nikt… jakieś programy zapewne by się przydały :stuck_out_tongue: dobre programy hehe!

pozdrawiam

Jeżeli masz bluetooth podłączony do kompa to w menu “wyślij do” powinna się pojawić opcja “interfejs bluetooth” następnie wybierasz swój telefon i gotowe

Witam.

Musisz po prostu ściągnąc sobie program BlueSoleil .Uruchamiasz ten program i klikasz w tym programie na moje urządzenia ,łączysz sie wtedy z telefonem a potem klikasz na transfer plików.Gdy otworzy ci się okno z plikami które masz w telefonie przeciągasz sobie plik z komputera, który chcesz wgrać na komórkę na to okno i wtedy pik ci się skopiuje na telefon.

No ściągać chyba nie muszę, bo miałem na CD do bluetooth jakiś program IVT corporejszyn BlueSoleil… jak zdobędę polską nakładkę to moze się połapię:) Dzięki

EDIT:

Już jest okej :slight_smile: Pomęczyłem się z tym BlueSoleil, i właściwie bardzo prosto i szybko i przyjemnie sie wszystko zgrywa, kasuje, dodaje, przenosi itp :lol: Bez znajomości języka, bo właściwie tam tylko ikonkami wystarczy sterować.

Polecam ! Jeno trzeba w komórce ustawić by wykryło w Bluesoleil…