Jak wgrać coś z komputera na K700i przez Bluetooth?

(Rrr33) #1

Witam.

Przeglądałem wiele forów, stronek, itp, i niegdzie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie ,jak wgrać cokolwiek (filmy, foty, muzykę) na komórkę (sony ericson k700i) ... Wszędzie tylko widzę błagalne pytania, ale odpowiedzi zadnej... :lol: Każdy pyta o bluetooth czy podczerwień, jak zgrać z komórki na kompa wie każdy...ale odwrotnie nikt... jakieś programy zapewne by się przydały :stuck_out_tongue: dobre programy hehe!

pozdrawiam

(Szymszejdi) #2

Jeżeli masz bluetooth podłączony do kompa to w menu "wyślij do" powinna się pojawić opcja "interfejs bluetooth" następnie wybierasz swój telefon i gotowe

(Tomasz.O) #3

Witam.

Musisz po prostu ściągnąc sobie program BlueSoleil .Uruchamiasz ten program i klikasz w tym programie na moje urządzenia ,łączysz sie wtedy z telefonem a potem klikasz na transfer plików.Gdy otworzy ci się okno z plikami które masz w telefonie przeciągasz sobie plik z komputera, który chcesz wgrać na komórkę na to okno i wtedy pik ci się skopiuje na telefon.

(Rrr33) #4

No ściągać chyba nie muszę, bo miałem na CD do bluetooth jakiś program IVT corporejszyn BlueSoleil... jak zdobędę polską nakładkę to moze się połapię:slight_smile: Dzięki

EDIT:

Już jest okej :slight_smile: Pomęczyłem się z tym BlueSoleil, i właściwie bardzo prosto i szybko i przyjemnie sie wszystko zgrywa, kasuje, dodaje, przenosi itp :lol: Bez znajomości języka, bo właściwie tam tylko ikonkami wystarczy sterować.

Polecam ! Jeno trzeba w komórce ustawić by wykryło w Bluesoleil...