Jak wgrac gry do K700i przez kabel

Do jakiego folderu i jakim programem wgrac gry do K700i??

za pomocą kabla, podczerwieni czy Bluetooth

ja tez mam kabel i nie wiem jakim programem mam np wrzucic do tlelefonu np mp3 czy z telefonu na kompa fotki ??

SE k700i do zarządzania tym fonem musisz użyć progsa, który został dołączony razem z płytką przy zakupie fona…

Jeśli nie posiadasz takowej to zapraszam na stronę producenta.

Podłaczasz kabelek i czekasz chwilkę aby Ci się połączył.

Nazwa tego progsa to Mobile Phone Monitor.

Pamiętaj o sterach jeśli masz kabelek USB!!

a folder do którego wrzucasz to gry :slight_smile: albo aplikacje zależy od wersji MPM

zainstalowalem ale teraz nie wiem jak mam cos wrzucic :frowning:

prosze o wyjasnienie krok po kroku wrzucic zdjecie z telefonu na kompa i np dzwonek na telefon z kompa

Prosze o pomoc !!

Standardowo najerzdzasz na element który chcesz przesłać, naciskasz Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na kopiuj potem wchodzisz do folderu fona i zaznaczasz wklej.

Pytanko: Czy napewno zainstalowałeś program czy może tylko same sterowniki? Znam osobe która kupiła kabel z samymi sterownikami, programu na cd niebyło :slight_smile: I trzeba było pobrać.

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=ps1_1_3_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10139

co mam sciagnac z tej strony?? a jeszcze nie wiem gdzie to mam wkleic to chyba musi byc jakis program :frowning:

Kurczę, nie możesz sobie poszukać? :evil:

Grę przeciągasz do katalogu głownego komórki - ona sama “trafi” do katalogu “Gry”.

no ale ja nie mam zadnego programu podajcie jakiego linka bo ja sciagam i nic niedziala :frowning:

Przecież nawet na tym forum było to z 20 razy!

Program: Sony Ericsson File Manager 2.6.6.0

Link: http://www.sonyericsson.com/downloads/F … .6.6.0.exe

Rozmiar pliku: 33.3MB

Czas pobierania: około 5 minuty lub mniej, w zależności od bieżącego połączenia.

Licencja: Darmowa

Dla systemu: Windows 2000; Windows ME; Windows XP

Zgodne z: T610; Z600 ; T630; K700i; S700i, F500i ; K500i; K508i; K300i; Z800i

PS: w przysłości patrz co ludzie ci piszą :evil: