Jak Windows 7 będzie działać na moim komputerze?

a jak to zrobić z poziomu xp ??

Zamiast kombinować idz na skróty i zrób to z poziomu instalatora Windows 7.

Powinno chodzić ze ścinami Win7 troszke arta graficzna zasłaa i srawdź czy ma możliwość wgl . zainstalowania na płycie głównej i karcie win7 Tylko karta moim zdaniem za słaba do reszty zastrzerzeń nie mam :slight_smile:

Ależ proszę bardzo:

http://technet.microsoft.com/en-us/sysi … 56415.aspx

Bzdura. Windows 7 chodzi płynnie wraz z Aero na dużo słabszych kartach graficznych.

Tak wogóle to są programy które analizują Dane Twojego komputera i potem Ci pokazują jak Będzie Ci chodził win 7 np :smiley:

Na skróty właśnie będzie z poziomu działającego systemu, i cała operacja trwa wtedy szybciej

Te programy są g… warte

Dodane sobota, 17 lipca 2010, 12:33

potrzebuję info dot. diskpart a nie innych aplikacji

Punisher2010 , o to Ci chodzi?

http://support.microsoft.com/kb/325590/pl

Nie wiem czy z poziomiu Windows XP narzędziem diskpart utworzysz plik vhd, wydaje mi się że takie cuda potrafi tylko diskpart zawarty w Windows 7 choć mogę się mylić. I dalej będę się upierał że łatwiejszym rozwiązaniem jest zbootowanie komputera z płyty Windows 7 uruchomienie narzędzia diskpart i instalacja systemu wg. wskazówek zawartych w linkach podanych wyżej.

rgabrysiak , na 100% masz racje ,przy takiej instalacji wiadomo przynajmniej co i jak.

nie oto, przeczytaj sobie ten felieton docenta, wyraźnie można zauważyć że ta jego komenda którą podał nie działa i to nie tylko u mnie a u wielu osób. No cóż spróbuje z poziomu instalatora

Punisher2010 , chyba najszybciej poradzisz sobie z tym w ten sposób.

sciągnij Debo Win7 ze strony microsoft i styka ; > . dowiesz się jak bęzdie chodzić ; d

Przetestowałem i jestem pod wrażeniem. Mogło by być lepiej no ale i tak działa bardzo szybko i stabilnie na moim kompie :slight_smile: Żwawszy od xp no i szybszy

kurde nie rozumiem jednego co wy macie do jego procka ja miałem celerona 1,7 i jakoś wszystko mi pacało ;] i to nie prawda windows 7 jest wolniejszy od xp tylko Aero daje taką zmyłkę że działa szybciej ; /

ja tam do procka nic niemam .

Ale jeżeli komputer będzie do gier to ja proponuję wymienić kartę Graficzną ^^

Jak to sprawdziłeś ??

Wolniejszy jest na starszym sprzęcie. Na nowszym jest zdecydowanie szybszy od XP.

Na kazdym procesorze z SSE3 nie powinno byc problemu z zacinaniem systemu oczywiscie jak posiada sie 1 GB RAM bo przy 512 MB czuc ze to nie to, np. Athlon XP 2500+ (Barton) 512 KB L2 1,83 GHz (brak SSE3) - obciazenie procesora po 50%-100% system ledwo chodzi przy 2 GB RAM (Aero wlaczone, wylaczenie tez nic nie pomagalo) ,a przy Athlonie 64 3500+ (Venice) 512 KB L2 2,20 GHz (SSE3) obciazenie 0%-10% (aero wlaczone) i przy 1 GB RAM system chodzil bardzo szybko.

Ja przez ponad rok przesiedziałem na Sempronie 2300@2600+, 1,25GB RAM, GF2MX400 (sterowniki od XP) i naprawdę całkiem przyjemnie się użytkowało. Mój procesor nie posiada oczywiście SSE3, a jakoś nie zauważyłem nadmiernego obciążenia, więc sądzę, że jednak wiele to nie ma wspólnego.

a czy mój procek ma sse3??