Jak włączyc autoodtwarzanie w windows xp home sp2?

Witam wczoraj po tym jak zainstalowałem Deckard’s System Scanner rózne opcje mi się zmieniły np. ze pojawiają sie rozszerzenia plików przy nazwach itp ale to juz przywróciełem natomiast mam problem nie odtwarza mi ani płyt ani żadnego urządzenia na usb. Musze wchodzic w “moj komputer” i potem dopiero. Zaznaczałem z 10 razy we włąsciwosciach stacji dysków w zakladce autoodtwarzanie “monituj za kazdym razem…” i nic dalej to samo przywróciłem system przed użyciem Deckard’s System Scanner i dalej to samo (mam xp home sp2 ) może mi ktoś pomóc. Nie wiem czy to ma coś do tego ale jak bym chciał zrobic formata to bez problemu bym mógł zrobic czy musiał bym ustawiac jakieś botowanie płyt w biosie czy coś?:stuck_out_tongue:

Przejedź “Autoplay Repair Wizard” ze strony microsoftu. Powinno pomóc. Pozdrawiam

http://www.microsoft.com/downloads/deta … 389cfacdad

Witam, ściągnąłem i zainstalowałem uruchomiłem ponownie kompa i dalej to samo :stuck_out_tongue:

Ups nie wiem jak to zrobilem ale przypadkiem zamiast autofix ściągnął mi się wgaplugInstal :stuck_out_tongue_winking_eye: i zaistalowałem go do czego on jest? teraz zainstaluje autofix :stuck_out_tongue:

ok :smiley: już działa najpierw dałem na stacje dvd potem na usb i działa mam jeszcze jeden cd-rom ale on i tak sie nie wysuwa to nie trzeba;p

Tylko co to jest ten WGAplugIstal co zainstalowałem? :stuck_out_tongue: pozdro

a ja zrobiłem tak samo i nic - nadal mam problem, proszę o pomoc, wklejam log poniżej