Jak właczyć sieć bezprzewodową na routerze Thomson TWG850-4?

Witam mam taki problem otóż po postawieniu świeżego systemu na laptopie ACER MS2264 ( Windows Vista Home Premium x32 ) wgraniu po instalacji wszystkich sterowników nie wykrywa mi routera i nie umiem sobie poradzić jak w nim włączyć opcję Wi-Fi abym mógł z internetu korzystać bezprzewodowo.Router posiadam model: Thomson TWG850-4U internet posiadam z UPC , gdy zadzwoniłem na infolinię to powiedziano mi aby zrobił reset routera za pomocą igiełki którą miałem z tyłu w dziurkę wsadzić.Po zastosowaniu się do instrukcji krótko pisząc wszystko trafiło , jak można samemu te 2 problemy rozwiązać może mi ktoś pomóc ???

W opcji gdy wejdę w komputer i sieć wpisując login w SSID oraz hasło w opcji WPA2-PSK jest niby ok próbuje się łączyć lecz po 60 sekundach ukazuje się błąd i znów próbuje wybierać numer itd.Gdy podepnę pod usb wówczas net działa tylko bezprzewodowe łącze niestety nie.I jak wyłączyć opcję w przeglądarce Offline bo cały czas tylko tak próbuje się łączyć a jest nią IE9 , pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu wyżej wymienionego problemu.

Możesz w ogóle zalogować się do tego urządzenia?

Niestety nie ale to jest u kumpla więc teraz nie mam dostępu do tego.

Chodziło mi o to, czy można się zalogować do routera w ogóle, tj. dostać się do panelu konfiguracyjnego. Do tych Thomsonów (nie wiem czy wszystkie modele), powinno się logować na porcie 8080, tj. adres bramy domyślnej i port 8080, np. 192.168.1.1:8080. Następnie wchodzisz w ustawienia Wireless>Primary Network i przy opcji Closed Network ustawiasz na Open, ta opcja dotyczy rogłaszania SSID, dalej ustawiasz zabezpieczenia i zapisujesz zmiany.

Witam ponownie dzisiaj tam pójdę i zobaczę czy uda mi się rozwiązać problem.

Dodane niedziela, 24 lutego 2013, 02:30

OK problem rozwiązany był serwisant z UPC i wszystko już poustawiał.Dzięki za pomoc i odpowiedzi , temat uważam za zamknięty.