Jak wrócić do WMP przy świeżym xp'ku?

Jak odinstalować WMP 11? Bo z DOdaj/Usuń programy próbowałem,ale nic nie dało. Mógłbym spróbować poprzez zbootowanie płytki od XP’ka i naprawienie systemu, tyle że potem wyświetla się ekran i muszę wpisywać odpowienie komendy. Jak powrócić do wersji WMP, która była na świeżym Xp’ku?

WMP jest dodawany do aktualizacji. Wejdź do dodaj/usuń programy i zaznacz opcję pokaż aktualizacje. Odszukaj w aktualizacjach WMP11 i odinstaluj. Powinna zostać przywrócona poprzednia wersja WMP. Jeżeli nie to zainstaluj ponownie (instalka WMP lub doinstaluj z płyty z instalatorem win xp)

już instalowałem WMP kilka razy…a w Dodaj/Usuń Programy nie ma takiej pozycji jak Windows Media Player 11. Wcześniej usunąłem WMP przez YourUninstaller 2008. A o co Ci chodzi z doinstalowanie z płyty z instalatorem??

WMP będzie widoczny jeżeli w dodaj/usuń programy zaznaczysz opcję pokaż aktualizacje. Będzie się znajdował na liście aktualizacji (zostaną wyświetlone na końcu po liście zainstalowanych programów). Jeżeli chodzi o doinstalowanie WMP z płyty instalacyjnej win xp to należy w dodaj/usuń programy wybrać ikonę dodaj/usuń składniki systemu Windows i wskazać aplikację do zainstalowania (WMP znajduje się na liście). Do wykonania tej operacji potrzebna jest płyta z instalarorem win xp. Oczywiście przed zainstalowaniem starszej wersji należy obowiązkowo odinstalować wersję nowszą.

no to robie tak:

  1. Wywalam WMP 11

  2. Isntaluję z płyty WMP standardowe

  3. W DOdaj/Usuń nie ma takiej pozycji jak WMP11 !!

Nie wiem co już robić…zrobiłem już chyba wsystko

Odintalujesz jak wszystkie aktualizacje .

W foderze Windows jest folder $NtUnistallwmp11$ , w nim jest Spuninst.exe .

nie mam takiego folderu…

1234zz3.th.jpg

jak widać na obrazku nie mam żadnych pozycji WMP jako aktualizacje. A jak usunę te dwie jedyne (windows media player 11) to piszę, że powróciło do starej wersji, ale dalej jest ta sama.