Jak wrzucić film na appla ipod touch 3g 8gb?d

Witam serdecznie, tak jak w temacie, jak wrzucić na ipoda touch 3g 8gb firmy apple film, jakim programem, bo słyszałem, że trzeba skonwertować film przed wgraniem, także jakie programu polecacie, może jakiś tutorial z poradą, czekam na odpowiedź, pozdrawiam! :slight_smile:

Filmy trzeba przekonwertować do mp4 zdajsię ;] a wrzuca się przez itunes tylko najpierw zaznacz na głównej stronie iphona że ręcznie zarządzasz muzyką i filmami ;]

AnyVideoConverter

kurde, chce konkretną odpowiedź, a nie jakieś przypuszczenia, najbardziej satysfakcjonowałaby 8) mnie wypowiedź osoby która ma takowego ipoda i robiła już takie rzeczy na nim.

jaki program do konwersji filmów?

Napisałem Ci przecież AnyVideoConverter. A Tutorial Ci nie potrzebny. Wybierasz plik ustawiasz na jakie chcesz urzadzenie przekonwertowac (np ipod, telefon) ustawiasz rozdzielczośc wyjściową ( o ile chcesz zmienić) wciskasz “KONWERTUJ” i to wszystko

już wiem wszystko, prze konwertowany film wrzucamy najpierw do zasobów itunes a potem z zasobów do zakładki ipod przenosimy i po synchronizacji wszystko jest tak jakbyśmy chcieli, przynajmniej u mnie. temat do zamknięcia z mojej strony to już wszystko. :lol: