Jak wstawić screena na allegro?


(Cekol1) #1

no więc jak wstawić obrazek np.jakiś screen z gry na aukcij allegro żeby to wyglądalo jak np tu

http://www.allegro.pl/item258153524_palit_gts_geforce_8600gts_256mb_ddr3_dx10_vista.html

Złączono Posta : 29.10.2007 (Pon) 21:26

ej no nie bądżcie tacy potrzebuje to wiedzieć bo chciałem sprzedać karte graficzną i musze ja jakoś zaprezentować a napewno ktoś z was coś takiego robił pomocy plizzzz


(Homik1983) #2

Zdjęcia możesz zamieszczać na serwerach allegro podczas wystawiania przedmiotu, pierwsze zdjęcie do 50 KB jest gratis, za każde następne pobierana jest dodatkowo opłata. Zdjęcia powyżej 50 KB = dodatkowa dopłata do każdego z takich zdjęć.

Dlatego polecam fotki wrzucać na stronkę http://www.otofotki.pl/

Jak już wrzucisz tam zdjęcia to kopiujesz do aukcji tylko kod znajdujący się na samym dole - jest to kod do całej galerii.

Na stronie jest taki napis "Jak to działa?", kliknij - wczyta ci się prezentacja pokazująca krok po kroku jak zamieszczać zdjęcia.

Pozdrawiam.


(Cekol1) #3

wielkie dzięki

pozdr.


(irene_) #4

Do darmowego zamieszczania obrazków polecam również stronkę http://www.hotofoto.pl/ , jednakże trzeba się tam najpierw zarejestrować.

Dla przykładu zamieściłam tam fotki z formularza allegro przedstawiające dodawanie obrazków z serwerów hostingowych.(np. hotofoto czy fotosik).

Na screenie z allegro zaznaczyłam na czerwono istotne miejsca - np. edytor wizualny - jeśli nie znasz html to musisz go wybrać aby móc w łatwy sposób edytować tekst i dodawać obrazki. Jeśli chcesz dodać darmowe zdjęcie z serwera to klikasz zaznaczoną ikonkę "wstaw obrazek" i w odpowiednim miejscu wklejasz url.

linkdoobrazka.jpg

Jest to pierwszy kod z drugiego zdjęcia (poniżej):

linkhotofoto.jpg

Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz aby przy twojej aukcji widniała miniaturka zdjęcia (chętniej ludzie zaglądają) to musisz dodać przez formularz allegro chociaż jedno zdjęcie i zaznaczyć ptaszkiem okienko przy miniaturce.