Jak wstawic?

Mam mały problem nie wiem jak wstawic logo na własne forum, czy jest ktoś co mi pomoże??

A jaki to skrypt forum ??

Czy do jakiegoś konkretnego (dodatkowo niż domyślnego) stylu chcesz je wstawić ??

W jakim formacie jest to logo ??

phpBB by przemo

chce umiescic na górze forum ale mi to nie wychodzi

Format pliku: png.

Może teraz coś pomożecie?

Zmień format na gif.

no tak tylko te logo mi koleś jeden robił i mi niechce zmienic na gif a logo mam na forum w poscie

Nie musi tego robić. Wystarczy edytować nazwę pliku i rozszerzenie jego w pliku overall_header.tpl który znajduje się w templates/NAZWA_STYLU ponieważ domyślnie jest to plik logo_phpBB.gif

I po zmianie nazwy pliku, rozszeżenia etc. wrzucasz taki plik jaki tam ustawiłeś przez FTP.

A jak się dostac tam żeby zmienic ten plik ? w PA ale gdzie dalej?

Nie robisz tego w Panelu Administracyjnym forum tylko łączysz się przez klienta FTP z serwerem na który wrzuciłeś pliki forum, przechodzisz do lokalizacji

templates/NAZWA_STYLU

(jeżeli nie instalowałeś żadnych dodatkowych styli to nazwa stylu to subSilver )

i tam spośród plików odnajdujesz overall_header.tpl i w zależności od tego jakiego klienta FTP używasz musisz edytować ten plik, zazwyczaj aby edytować wystarczy zaznaczyć plik (kliknąć lewym klawiszem myszki) i wybrać opcję Edytuj lub klinąć prawym klawiszem myszki i wybrać Edytuj. W każdym bądź razie poszukaj opcji o nazwie Edytuj.

W pliku tym edytujesz nazwe pliku z logiem ponieważ domyślnie jest to logo_phpBB.gif => zapisujesz zmiany i wrzucasz z własnego komputera logo do lokalizacji templates/NAZWA_STYLU tylko, że o takiej nazwie jaką ustaliłeś edytując wcześniej plik.

Ja robiłem tak: zalożyłem darmowe forum na: darmowe fora.pl i weszłem na http://www.bee.pl i założyłem alias i mnie przekieruje to na bee. i to wszystko co ja robiłem a żadnymi plikami się nie bawiłem

Zmień tytuł na konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Ciekawe jak długo nad tym myślałeś. Kosz.