Jak wybrac inna kwote w bankomacie

mam problme z bankomatem. od niedawan mam karte w jednym z bankow (oczywiscie z napisam visa wiem praei wszedzie moge wybierac). jak wybieram w bankomacie (czy to PEKAO sa czt PKO BP) to wybieram “wprowadz inna kwote” i tu problem. bo pojawia sie “0,00” i chce wybrac za pierwszym razem np.: 250,00 zl i jak zaczyma wpisywac 250 to pojawiaja sie grosze jak dochodzi do zera to mam albo 0,25 zl albo 0,52 albo 5, zlotych …jakos tak nie moge w zadnym bankomacie wpisac kwoty innej niz system bankomatu proponuje poniewaz NIE UMIEM!!

pomocy jak chce wybierac inna kwote to musze to 2 razy robic i prowizja mi idzie z konta. ja wpisywac??

oj zgadza sie ale potrzebuje 250 zlotych wiec skoro nie umiem wybrac za 1 razem to wybieram raz 200 a potem 50 wiec 2x prowizja!!

Wpisz 2 5 0 0 0

powinno być dobrze w bankomatach mojego banku (KB) tak się wpisuje

Dzijas

hjak tak wpisze to przestawiaja sie dziesietne sam juz nei wiem

I o to chodzi jak wpisujesz to musisz wpisać kwotę jaką chcesz z ilością groszy, czyli jak wpiszesz 2 5 0 0 0 to powinno wyjść 250,00.

Tak mi się wydaję

Spytaj się w banku napewno Tobie powiedzą jak wpisać.

A tak serio to jakie bankomaty w Polsce wypłacają w groszach.Wpisujesz 250 i musi być 250 i nie słuchaj "kolegi "który proponuje wpisać 2500 pln.

ricki no wiem ale u nas jakos dziwnie sie to wpisuje

sam juz nie wiem

Obaj koledzy maja rację - w bankomatach niektórych banków wpisuje się kwotę wypłaty w złotych z groszami, a w bankomatach innych banków samą kwotę w złotych bez groszy (tak już jest) np.:

Jeśli na monitorze wyświetla Ci się: Wpisz kwotę wypłaty: - i NIE MA podanego schematu wpisywania np. 0,00 to wpisujesz 250 (co daje 250 zł) !

Jeśli na monitorze wyświetla Ci się: Wpisz kwotę wypłaty: - i JEST podany schematy wpisywania np. 0,00 to wpisujesz 25000 (co daje 250,00 zł) !

Jak sie nie znasz to nie zabieraj głosu!!