Jak wyciągnąć atrament z kartridży

Witam. Kończy mi się tusz, jako że mam drukarkę z USA nie podejdą mi kartridzę z PL, nie wiedziałem wcześniej o tym i kupiłem takie do PL, jednak drukarka nie da sobie wcisnąć nic poza numerami, które ma przypisane.

Dzwoniłem do HP i próbowała mi Pani podyktować instrukcję regionalizacji, przegadaliśmy 30min i kazała na serwis, na serwisie też nie dało rady i wysłali super list z szacowanym kosztem naprawy za rewelacyjną cenę 256.60 PLN to podziękować i dawać mi drukarkę spowrotem.

No i z USA sobie kupiłem 2x czarny i 2x color, a że mam jeszcze te PL to chciałbym je wykorzystać, a chyba nie pozostaje już nic jak jest rozpakowane i naklejki wydarte te co przy głowicy przyklejone no to nie pozostaje nic jak pociągnąć tusz i napełnić kartridż ten z USA.

Tylko że nie wiem jak, włożyć normalnie igłę i drzeć w górę czy jakoś głowice uszkodzić żeby się lało :smiley:

Z tego co wiem to ma tam gąbkę więc nie wiem czy tak igła mi to odessie.

Bierzesz strzykawkę z igłą zdejmujesz naklejkę z numerkiem kardidza i będziesz miał 3 otworki (kolor) 1 (czarny) i odsysasz spokojnie odessie ta gąbka to nie takie cudo musisz po parę raz wciągać :wink: