Jak wygenerować rząd linków?Bardzo proszę o pomoc

Jak wygenerować rząd linków? Bardzo potrzebne mi są a zważywszy że potrzebuje ich bardzo dużo jest w tym problem.

PRZYKŁAD : Potrzebuje np.

http://strona.pl/zdjecie.php?id=1000 do 500000 (zmienia się tylko liczba a nazwa pozostaje taka sama). Próbowałem FlashGetem ale po około 1000 linków program się zawiesza(albo wywala błąd neiznany) prawdopodobnie dlatego, że potrzebna jest duża moc procesora i przynajmniej kilka GB pamięci RAM (sprawdzałęm w Menedżerze że wzrosło do ponad 2 GB ram a ja mam 890 MB. No i procesor 99%. Czy istnieje jakiś inny lepszy sposób być może istnieje jakiś PROGRAM co mógłby mi ułatwić zadanie bo tak generowanie linków np. co 500 stanie się meczące zwlaszcza jesli potrzebuje np. od 1000 do 500000. Bardzo mi to potrzebne bo chce wkleic linki do MIHOV DOWNLOADER zeby posciagac sobie obrazki z pewnej strony.

Jeśli numery są kolejne, to najprościej zrobić to w Excelu.

W jednej komórce dajesz stałą część linka. Obok odliczasz kolejne numery. W trzeciej komórce w rzędzie dajesz funkcję łączenia tekstów. Kopiujesz zawartość z trzeciej kolumny i wklejasz jako wartości w innym arkuszu, który zapisujesz jako dokument tekstowy i masz linki.

nie mam Excela i nie bardzo umiem się nim posługiwac a nie ma innej możliwości?

Napisz tutaj albo na PW jaki to link i jak mają wyglądać kolejne liczby. Czy jest to tylko liczba np. 5000; 45000 czy też np. 005000; 045000; itd.

Wiadomość poleciała na PW Mireczek.

Zrobione w Excelu. Daj maila na PW.