Jak wygląda kopiowanie,przenoszenie i usuwanie plikówwVista?

(Blady2012) #1

tak jak w temacie,prosze o screeny 8)

(adam749) #2

Tak jak w XP, tylko, że masz napisane dodatkowo czas i transfer.

(Arek F.) #3

copying.PNG

(Blady2012) #4

ale chodzi mi konkretnie o przenoszenie kopiowanie i usuwanie plików metodą wytnij kopiuj wklej usun,bo slyszalem ze ci gamonie z ms usuneli te opcje i trzeba sie meczyc z drop and drop (przeciagnij upusc)czy to prawda??

(adam749) #5

To źle słyszałeś....

Wszystko jest...

(Petero123) #6

Większość wad Visty jest wyssana z palca....

(Blady2012) #7

to fajnie, bo nie wyobrazam sobie operacji na plikach bez wytnij kopiuj wklej oraz usun (choc o opcji usun czytalem ze trzeba plik zaznaczyc i usunac klawiszem delete oraz potwierdzic usuwanie)a jest to prawda ze wlasciwosci z prawo kliku sa usuniete i trzeba szukac po panelu sterowania??

(velover) #8

scorpion to nie jest prawda, po kliknięciu na folder plik właściwości są, jedyna różnica pod tym względem to, że jak klikasz PPM na pulpit to masz personalizuj (czyli własciwości z 98, XP)

A twój avatar? Nie masz visty wysłuchałeś mitów jaka to ona zła.

(Mihau X64) #9

A nie lepiej korzystać np. z TotalCommander'a 7.02a ? :expressionless:

Szybko, prosto i przyjemnie :wink:

Zapewne mówisz o UAC (User Access Control) czy jakoś tak się to zwie :wink: ale to można na szczęście wyłączyć i problem znika..

(Blady2012) #10

dlatego rozwazam ostroznie migracje na viste bo coraz bardziej mnie ten system interesuje,tylko nie wiem czy do mojej mobo sa stery dla visty ,ecs p4m890t-m2 wiece czy sa??

(velover) #11

google sprawdź. Jakiego jeszcze masz kompa, ponieważ vista ma większe wymagania od xp (na co wszyscy narzekają a nikt już nie pamięta jakie to wymagania miał xp, jak nikt tego nie lubił i wszyscy mieli w98 :))

W sumie to ja mam xp i viste, iz tego co dostrzegam to vista jest szybsza nawet w grach :o !

(Blady2012) #12

w google nic nie znalazlem mam 2 GB Ram DDR2 667 Mhz ( Płyta ma 533 i z taka szybkoscia mi dzialaja)dysk samsung 80 GB nagrywarka dvd LG,i bede teraz kupowac GF 8500 GT 512 MB zasilka Fortoron chyba 350 W