Jak wygląda kopiowanie,przenoszenie i usuwanie plikówwVista?

tak jak w temacie,prosze o screeny 8)

Tak jak w XP, tylko, że masz napisane dodatkowo czas i transfer.

copying.PNG

ale chodzi mi konkretnie o przenoszenie kopiowanie i usuwanie plików metodą wytnij kopiuj wklej usun,bo slyszalem ze ci gamonie z ms usuneli te opcje i trzeba sie meczyc z drop and drop (przeciagnij upusc)czy to prawda??

To źle słyszałeś…

Wszystko jest…

Większość wad Visty jest wyssana z palca…

to fajnie, bo nie wyobrazam sobie operacji na plikach bez wytnij kopiuj wklej oraz usun (choc o opcji usun czytalem ze trzeba plik zaznaczyc i usunac klawiszem delete oraz potwierdzic usuwanie)a jest to prawda ze wlasciwosci z prawo kliku sa usuniete i trzeba szukac po panelu sterowania??

scorpion to nie jest prawda, po kliknięciu na folder plik właściwości są, jedyna różnica pod tym względem to, że jak klikasz PPM na pulpit to masz personalizuj (czyli własciwości z 98, XP)

A twój avatar? Nie masz visty wysłuchałeś mitów jaka to ona zła.

A nie lepiej korzystać np. z TotalCommander’a 7.02a ? :expressionless:

Szybko, prosto i przyjemnie :wink:

Zapewne mówisz o UAC (User Access Control) czy jakoś tak się to zwie :wink: ale to można na szczęście wyłączyć i problem znika…

dlatego rozwazam ostroznie migracje na viste bo coraz bardziej mnie ten system interesuje,tylko nie wiem czy do mojej mobo sa stery dla visty ,ecs p4m890t-m2 wiece czy sa??

google sprawdź. Jakiego jeszcze masz kompa, ponieważ vista ma większe wymagania od xp (na co wszyscy narzekają a nikt już nie pamięta jakie to wymagania miał xp, jak nikt tego nie lubił i wszyscy mieli w98 :))

W sumie to ja mam xp i viste, iz tego co dostrzegam to vista jest szybsza nawet w grach :o !

w google nic nie znalazlem mam 2 GB Ram DDR2 667 Mhz ( Płyta ma 533 i z taka szybkoscia mi dzialaja)dysk samsung 80 GB nagrywarka dvd LG,i bede teraz kupowac GF 8500 GT 512 MB zasilka Fortoron chyba 350 W