Jak wyinstalować Nero 8 Portable PL?

Mam laptopa HP system Vista.Ikona Nero jest na pulpicie, gdzie po kliknięciu można go uruchomić.Ale jak wyinstalowac bo nie występuje nigdzie indziej,np brak go na wykazie progrmów ,skąd można byłoby go namierzyc i wyinstalowac np CClaner-em.

Usunąć do kosza,to chyba będzie nieskuteczne?

Dziekuje za pomoc.

Jest to wersja portable (przenośna, bez instalacji), więc zlokalizuj folder tej aplikacji i wyrzuć go w całości do kosza. Później przejedź komputer CCleanerem (zakładka Rejestr).

Pozdrawiam!

Jeżeli to jest Portable to we właściwościach ikony sprawdź folder docelowy. Ikonę i zawartość tego folderu usuń ręcznie. Potem przeczyść rejestr.

Dziękuję, zaraz to zrobię…

Dodane 01.05.2011 (N) 22:32

Lokalizaci to C|Users\V\Desktop

Czy to cos wnosi nowego,czy do kosza z nim???..napiszcie

Lokalizacja mówi o tym, gdzie ta ikonka jest (w tym wypadku na pulpicie). Zobacz gdzie jest folder docelowy (może być napisane: “rozpocznij w”, albo tak jak kolega Dyzio napisał folder/element docelowy)

Sorry,ze mało kumam, ale folderu element docelowy nie znalazłem,natomiast z innych danych wynika,że rozmiar na dysku Nero wynosi 64,5 MB,zawiera 62 pliki i 2 foldery.Coś to wyjaśnia,czy nic??

Dzieki za cierpliwość.

Dodane 01.05.2011 (N) 22:55

I jeszcze jedno…znalazłem folder gdzie Nero jest niejako podzielony na nast. częśći

Nero

Autorun

Nero

Nero Expres Portable

Nero Portable

Opis

Przy każdym sa dane ile ma MB.

Rozumiem,że to tez do kosza.

Dodane 01.05.2011 (N) 23:12

Wyinstalowałem i posprzątałem CClenerem. Dziękuje za pomoc… =D> =D>

http://www.programosy.pl/program,nero-g … ntool.html