Jak wyjąć fotki z pliku exe

Otrzymałem plik fotek w pliku z rozszerzeniem exe. Jak wyjąć kilka fotek z tego pliku? Prosze o radę. :frowning:

A to nie jest czasem samorozpakowujące się archiwum ? Uruchom i zobacz co się będzie działo. sprawdzałeś czy nie ?

Tak, jest to samorozpakowujący się plik. Fotki zmieniają się co kilkanaście sekund. Kilka fotek bardzo mi się podoba i chciałbym je wyjąć. Ale nie wiem jak.

Raczej nie o to chodziło klosowi, spróbuj, czy winrar nie potrafi otworzyć tego pliku (“otwórz przy pomocy winrara” z menu kontestowego), ewentualnie wypróbuj coś na kształt reshackera.

Po rozpakowaniu 7-zip wskazuje na ACD Foto Angelo 2.0 Slideshow

Obrazki z pliku można wyciągnąć edytorem zasobów np: Reshackerem lub Restoratorem ale ja polecam prostsze narzędzie ResThief, którego zadaniem jest automatyczne “wyciąganie” z plików ich zasobów (bitmapy, ikony, AVI, dźwięki, teksty itp.) do postaci indywidualnych obiektów.

Użycie narzędzia jest bardzo proste:

:arrow: Uruchom ResThief (nie trzeba go instalować), otworzy się okno na pulpicie i w to okno metodą Przeciągnij i upuść wrzuć żądany plik…

:arrow: Folder z wyciągniętymi zasobami utworzony zostanie w miejscu pliku źródłowego.

Wielkie dzięki za radę. Biorę się do pracy.