Jak wyjąć klawisze z Toshiby Satellite L650?

Witajcie. Nie wiem jak to się stało ale pod klawiaturą mam dużo syfów (przeważnie nie jem przy komputerze) i chciałbym jakoś wyczyścić te klawisze. Tzn. brud jest pod klawiszami. Próbowałem odkurzaczem ale raz mi wciągnęło coś i się klawisz zablokował. Czy może mi ktoś powiedzieć czy można takie klawisze wyjmować, jeśli tak to jak? Chodzi mi o wyczyszczenie brudu pod klawiszami. Mam laptopa Toshibę Satellite L650-1D6, http://cdn.slashgear.com/wp-content/upl … l650_1.jpg z wyglądu takiego (wszystkie L650 tak wyglądają). Klawisze są na białych zaczepach.

kup w sklepie internetowym w sprayu powietrze pod ciśnieniem i popsikaj na klawisze, pomoże

Tyle że to powchodziło troszeczke w te zawiasy i lepiej byłoby wyjąć przyciski i wykałaczką czy igłą je wyjąć (te brudy). A sprężarka też może być?

Hej,

Tak, spokojnie może być. W sumie to na jedno wychodzi.

Jeśli chodzi o wyciąganie klawiszy, to w większości przypadków wystarczy podważyć klawisz z jednej lub z drugiej strony (po przekątnej), klawisz wyskakuje i gotowe. Generalnie najlepiej jest wyjmować klawisze, gdy klawiatura jest z laptopa wymontowana…

Pozdrawiam,

Dimatheus