Jak wykasować dialera?

Od trzech dni mam problemy z wysyłaniem poczty(większych plików) mój serwer SMTP nie odpowiada. Po interwencji u operatora sieci okazuje się żę mój upload przy wyłączeniu wszystkich programu wynosi tyle ile moje łącze czuli 128kB. Najprawdopodobnie jest to jakiś dialer. Jak go skasować i czy mogę sam jakoś sprawdzić mój upload na swoim kompie.

Przejrzyj nasze Archiwum - wpisz dialer

Jest tego trochę

co do dialera to moze byc w

panel sterowania/doda usun

mozesz tez musiec usunac go z rejestru(szukaj po nazwie dailera)

a upload powinienes miec w umowie

jest taki programik, Koala antydialer, bobrze sobie radzi. Dialery najłatwiej usuwa się w trybie awaryjnej, bez sieci.

pozdrawiam.

Wypróbuj jeszcze : SSAntydialer

Zarzuć jakiś skaner on-line wykryje ci gdzie się on mniej więcej znajduje szukasz go a nastepnie zapamietaj jego nazwe xxx.exe później wejdź w konsole czyli ctrl+alt+del przejdź na zakładke procesy i odszukaj go a następnie zakończ procej teraz już go będziesz mógł usunąć ręcznie do kosza :slight_smile:

Poszukaj podejrzanych plików w katalogu windowsa, bo pewnie ten system masz :twisted: , a takze w system32. Sprawdź, czy łączysz się z internetem przez standardowe połączenie sieciowe, czy masz jakies nowe.

A także użyj ssantydialera. Jeśli masz neostrade, to nie koniecznie dialer, mogą to być także szpiegi. Użyj spybota albo ad- awarea- lubo obydwu :wink: