Jak wykorzystać na maxa nvidia 9800gt

witam mam pytanie zakupiłem właśnie tą kartę i żeby była wykorzystana na maxa jest parametry to trzeba cos poprzestawiać w opcjach???czy automatycznie ona już jedzie na 100% swoich możliwości i nic nie trzeba kombinować … z góry dzienki

Podaj specyfikacje reszty Twojego sprzętu to zobaczymy czy w ogóle wykorzystasz ten sprzęt. :twisted:

Jak jest na ustawieniach fabrycznych to jest ustawiona tak żeby działała stabilnie,możesz ją jednak podkręcić i wykrzesać z niej odrobinę więcej mocy ale musisz pamiętać że wtedy potrzebne jest lepsze chłodzenie bo karta może się spalić bądź grzać przez bo komputer może działać niestabilnie.A po za tym pamiętaj o tym by zainstalować najnowsze sterowniki i będzie dobrze.

to wienc tak procek amd athlon 64X2 dual core processor 5000+ pamięci 2 gb ramu i katra geforce 9800gt 512mb

Zasilacz? Marka i Moc :slight_smile:

ok geforce 9800gt 512mb ale jakiego producenta Asus, palit, gigabyte??

niektórzy producenci jak np. Asus dodaje program dzięki któremu spod windowsa możesz podkręcić owa kartę… albo zwyczajnie zrobić to w biosie… lecz pamiętaj o bardzo dobrym chłodzeniu…

nvidia geforce karta a chlodzenie takie b tez wymieniałem zasilacz atx 450w

Marka?

Np. MODECOM, AMACROX, CODEGEN, MEGABAJT, FOX, CHIFTEC

Sprawdź to otwierając boczną ściankę obudowy

Kartę można podkręcić RivaTuner, Ja tak swoją 9600GT podkręciłem

po podkrenceniu dużo zyskam na tym jeżeli chodzi o gry???