Jak wyłączyć antyspam w Gmail?

Mój problem jest następujący:

Odbieram pocztę z poziomu klienta pocztowego zainstalowanego w systemie, ale nie dochodzą do mnie wszystkie wiadomości, ponieważ niektóre z nich Gmail uznaje jako spam. Chciałbym wyłączyć to filtrowanie, aby dochodziły do mnie wszystkie wiadomości, ale nie potrafię znaleźć odpowiedniej opcji w ustawieniach Gmaila.

Pozdrawiam

Popatrzyłem na polskiej wersji gmaila i nic nie znalazłem.

Popatrzyłem na angielskiej wersji gmaila gdzie jest najwięcej opcji do konfigurowania: również nie znalazłem.

Wniosek: nie ma.

Jedyne co Ci pozostaje to wejśc na pocztę przez stronę web.

Kliknąc w folder Spam: zaznaczyć wszystkie wiadomości: i kliknąć nie spam (not spam w english us)

Wtedy takie wiadomości bez problemu pobierze klient poczty a kolejne wiadomości spod otrzymanego adresu nie będą już trafiały do folderu SPAM.

Na to i ja też wpadłem. W każdym razie dziękuję.

O tyle dobrze, że Gmail nie dopisuje w temacie wiadomości [sPAM] :wink:


Przy okazji zapytam:

  1. Jakie korzyści (:mrgreen:) daje mi archiwizowanie wiadomości, zamiast przechowywanie ich w skrzynce odbiorczej?

  2. Jak usunąć tylko określoną wiadomość, zamiast całego wątku?

Spod spodu dziękuję.

  1. Że nie przeszkadzają w skrzynce odbiorczej i nie są wymieszane ze starymi wiadomości. Wszystkie wiadomości są i tak w folderze “wszystkie”

  2. Klikasz wybraną wiadomośc, następnie dajesz “więcej opcji” i na koniec “usuń tą wiadomość”.

Wiadomość trafia do kosza gdzie zostanie usunięta po okresie miesiąca (albo od razu ręcznie)

Serdeczne Bóg zapłać, aju :!: