Jak wyłączyć antywirusa bitdefender?

Proszę mi napisać dokładnie jak to zrobić, bo potrzebuje wejść na stronę, a pokazuje mi się „kontrola rodzicielska”, nie wiem jak to wyłączyć, pojawia się to na znanych zaufanych stronach. Czy istnieje moźżliwość nie odinstalowania, a wyłączenia na chwilę antywirusa? Jak to można zrobić? Tylko proszę opisać dokładnie, bo szukanie w centrum pomocy antywirusa nic nie zmieni, bo nie wiem czy to jest napisane i gdzie jest. Jak wyłączyć antywirusa bitdefender?

Zapytaj o pozwolenie tego kto założył blokadę.

Jak administrator zabezpieczył też dezaktywację to nie wyłączysz osłon na przysłowiowe 10 minut.

Być może to wakacyjny szlaban na socjal media w tym YouTube (pomimo że były by tam kursy z przedmiotu jaki masz zaliczony na dopuszczający).

Jak to blokada od grzebania to może czas przestać, bo może i Windows Defender podobnie zablokujesz.


Niby ten wątek to duplikat: Jak wyłączyć ten komunikat pojawiający się na stronach internetowych?

Szukanie na siłę że to błąd odtwarzany tylko z Windows 11 to jeszcze nie powód by tworzyć dwa wątki.

Jesteś dzieckiem. Zaczekaj 2 lata. Blokada nie jest znikąd. Ktoś to zrobił

Pozostaje Live USB z Linux’em :smiley: Tam se na YT wejdziesz.

Tak, tak
To, co ja pisałem o linuksie, to żart był. Kontrola rodzicielską założona, to jej nie łam, bo pogorzzysz sytuację.

1 polubienie