Jak wyłączyć aplikację iPlus?

Mam modem iPlus do laptopa i bardzo mnie denerwuje ciągłe ładowanie aplikacji,która mi nie jest potrzebna i bardzo długo się ładuje.Mam wrażenie,że bardzo opóźnia ona połączenie z internetem.Czy można łączyć się szybciej nie używając tej aplikacji?

Zanim połączę się z internetem trwa to kilka minut :?

Proszę o poradę.

Można, ale - podaj markę i model modemu.

To jest modem Huawei E800 ExpressCard HSDPA 7,2. Czy przyśpieszy to łączenie się z internetem?Czy może są jakieś inne sposoby?

Dzięki za zainteresowanie.

Polecam forum BEZ-KABLI wszystkiego się tam dowiesz, tutaj masz programik do łączenia, nic innego nie znalazłem.

Dzięki bardzo.Pozdrawiam.

Dodane 12.11.2009 (Cz) 23:53

Coś tam poprzeglądałem,ale nie bardzo rozumiem,o co w tym wszystkim chodzi.Nie chcę czegoś zepsuć.I to co najważniejsze:czy to coś da odinstalowanie managera iPlus? :frowning:

Wyrzucenie managera iplusa powoduje to ze mozesz go zastapic innym programem do laczenia sie z internetem poprzez modem. Dwa wyjscia jakie masz to:

  1. Pobrac z forum bez kabli jeden z alternatywnych managerow dostepnych na ich stronie i laczyc sie za ich pomoca, lub poprostu z reki skonfigurowac systemowy dialup.

  2. Pobrac ze strony producenta urzadzenia ich oprogramowanie do laczenia sie z internetem - powinno w codziennym korzytsaniu mniej uciazliwe niz manager iplusa - ktorego tez niezbyt milo wspominam.

Witaj olmeca.A jak Ty rozwiązałeś ten problem i czy pomogło Ci to w szybszym łączeniem się z internetem?

Podpowiedz coś więcej,jak możesz.Rano idę do pracy i będę dostępny dopiero w niedzielę :frowning: