Jak wyłączyć autoscan w AVG?

Witam. Miałem dylemat w którym dziale napisać ten temat czy w Problemach czy w Bezpieczeństwie ale zdecydowałem się na ten, tak więc proszę o przeniesienie jeśli tutaj to zły adres. Chciałem się dowiedzieć gdzie w tym programie ( AVG Free Edition ) jest opcja która pozwala wyłączyć automatyczne skanowanie podczas uruchamiania komputera. Zawsze gdy uruchamiam po raz pierwszy komputer uruchamia mi sie skan. Nie powiem bo to jest dobra opcja, ale na drugim komputerze który ma coś z 7 lat to strasznie zmula go i zanim windows zacznie pracowac nalezycie to minie pare minut( tak btw to komp mojego ojca co go tymbardziej irytuje…) tak więc czy jest taka opcja zeby wyłączyć skanowanie wraz z uruchamianiem systemu?

start > uruchom > msconfig > uruchamianie > i odznacz ptaszek który będzie miał w sobie nazwe “scan,scaner” lub tego typu ■■■■■ółki :smiley:

Niestety nie pomogło… wyłączyłęm opcje w której pisało scan czy jakos tak ale niestety nie pomogło…

To trzeba wyłączać w schedule w samym programie.

ok spróbuje sie do tego zastosować, bo w sumie tam nie grzebałem :stuck_out_tongue: i wydaje mi sie że powinno zdać egzamin :smiley:

dzięki amigo :slight_smile: