Jak wyłączyć autostart w Ad-Aware 8.2

Hej :wink:

Ściągnałem i zainstalowałem sobie ten programik http://www.dobreprogramy.pl/AdAware,Pro … 12969.html i jestem z niego zadowolony, ale z jedną rzeczą nie mogę sobie poradzić.

Od kilku dni próbuję wyłączyć w nim autostart i nie mam pojęcia gdzie to zrobić.

Odznaczam elementy w zakładce uruchamianie, która wyskakuje po wpisaniu msconfig w Uruchom.

W samym programie też już próbowałem różnych kombinacji i nadal to samo.

Możliwe, że odznaczałem nie te elementy, które trzeba, albo złe opcje zaznaczałem, ale już naprawdę nie mam pojęcia gdzie to zaznaczyć.

Aha, i czy można ustawić w tym programie, żeby po kliknięciu X się zamykał, a nie minimalizował do Traya?

Bardzo Was proszę o pomoc i wyrozumiałość

Pozdr! :wink:

PS Kilka screenów:

Uruchom/msconfig/Uruchamianie

31938965.th.jpg

Ad-Aware i jego ikonka w Trayu

76990091.th.jpg

Zalecane:

przełącz program w tryb uruchamiania ręczny.

inna opcja:

start-> ustawienia -> panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> usługi i znajdz “Lavasoft Ad Aware service” i daj zatrzymaj

może to spowodować że po ręcznym uruchomieniu programu znów może być w “trybie autostartu”

szybciej

Zrobiłem tak, jak mówiłeś i po ponownym uruchomieniu programu, włącza się automatyczny tryb uruchamiania.

Nie ma jakiegoś 100% sposobu na to?

Może coś w samym programie można ustawić.

Bo coraz bardziej mnie ten programik zaczyna irytować. Strasznie mułowato chodzi i jeszcze dodatkowo spowalnia system.

I najbardziej mi chodzi o zlikwidowanie tego autostartu, bo po uruchomieniu programu, już mogę kliknąć exit na ikonkę w trayu. Ale to autouruchamianie jest strasznie denerwujące…

Z góry dzięki :wink:

Pozdr!

jest.

już podawałem