Jak wyłączyć firewall w KIS 7.1.0.325?

Zainstalowałem cfosspeed, na pewno znacie ten program…modelowanie ruchu internetowego. Niestety nie będzie działał dopóki jest włączona jest zapora w kasperskim. Nie wiem jak wyłączyć zaporę dla wybranego programu. Proszę was o pomoc.

stanislaw1972 ,

Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

OT --> Kosz

Update

Nie zgadzasz się z decyzją moderatora - pisz na PW.

Co do samego usuniętego posta - jesteśmy na tym forum aby pomagać, a nie z każdą sprawą odsyłać do pomocy technicznej.

Nie wiesz jak pomóc - nie pisz nic.

Otwórz Kaspersky’ego. Kliknij na Ustawienia (u dołu po lewej ). W oknie, które się otworzy kliknij na Zapora sieciowa i po prawej masz Włącz zaporę sieciową. Kliknij i wyłącz.

viewtopic.php?f=2&t=177095&start=0

nie pisze wiec juz duzymi literami…przepraszam i prosze o wybaczenie mnie grzesznemu… !!

Nie musisz wyłączać firewalla. Ustaw w nim opcje tak:

You can set special rules for each aplication. In this case for SPD.EXE (cFosSpeed service). This allows the cFos communication. Further you can disable that Anti Hacker detects "DoS" attacks, to avoid false Anti-Hacker actions.


You should also activate the option "Allow outgoing ICMP pakets with ICMP-Code: Echo Reply".


The ICMP Settings should be:


    * ICMP Type 0 (Echo Reply) incoming : allow

    * ICMP Type 8 (Echo) outgoing : allow

    * ICMP Type 11 (Time Exceeded) incoming : allow

    * Other ICMP Types incoming and outgoing : allow

OT --> Kosz

pakeroso , Dzieki serdeczne,to pomoglo cFosSpeed"owi i modeluje ruch neta.Mam jednak tera watpliwosc czy Kaspersky nie wpusci mi po tych zmianach jakiegos syfu lub ataku z sieci…???Odpisz prosze.Dzieki! :smiley: