Jak wylaczyc klawiature w laptopie?

(Milas15) #1

Mam dziwne pytanko...ostatnio musialem oddac monitor na gwarancje od kompa...i niestety teraz pracuje, czyli slucham muzy, buszuje po necie itp. 8) na wloskim laptopie...no i tu mam problem...jeden przycisk tak szajbuje...ze zaczyna co chwile sam pisac...to jest strasznie wkurzajace...teraz go zablokowalem widelcem :stuck_out_tongue: wiec pisze na klawie od kompa poprzez USB. Mam pytanko czy mozna jako wylaczyc klawe w laptopie? bo ten jeden przycisk mnie strasznie denerwuje! w menadzerze urzadzen jak wylaczylem to po restarcie ponownie zainstalowalo klawe samoczynie...prosze o podpowiedzi jakies! z gory jestem wdzieczny! pozdrawiam!

(Joni987) #2

wejdz w bios, i w ktorejs zakladce (niepamietam dokladnie ale mam nadzieje ze sie doszukasz) bedziesz mial opcje keyboard usb zmien na "enable" zapisz ustawienia i uruchom z podloczona klawiatura usb. Mam nadzieje ze pomoze, nie znam innego sposobu na nieodczytywanie klawiatury, to jedyne co mi przyszło do glowy. Jezeli to zadziala, to przy odlaczeniu klawiatury usb morze pojawic sie problem z uruchomieniem, poniewarz bios ma domyślnie ustawiona opcje "halt on error: no errors, but keyboard" zmien wiec to ustawienie na cokolwiek innego poza oczywiscie "no errors, but keyboard" oraz "all erorrs" Pzdr