Jak wyłączyć Logowanie do Windowsa?

tak jak w temacie… chce wyłączyć logowanie do systemu windows… przed chwilką gdy zresetowałem kompa pokazuje się okienko do logowania windows… przedtem tak nie maiałęm… jak to wyłączyć?

Panel sterowania >> Konta użytkowników - jak będzie Konto .net platform albo podobnie :mrgreen: to je usuń ale zachowaj pliki :slight_smile:

Start > Uruchom > control userpasswords2

zrobiłem i nic :frowning: Poznikały mi wszystkie programy, moje dokumenty, zmienił się pulpit :frowning: wszystko się cofnęło

Złączono Posta : 25.05.2006 (Czw) 19:22

hmmmm poznikały mi ikony na pulpicie, ale w program files wszystko jest :slight_smile:

Złączono Posta : 25.05.2006 (Czw) 19:24

hahaha boshe jaka ze mnie jest ciota… nie ok wszystko gra… :mrgreen:

hmmmm dobrze wszystko gra… tylko pozostały 2 szczegóły… gdy zamykam system pisze mi karteczka zamykanie systemu i przy odpalaniuk windy też wyskakuje karteczka z logowaniem i po chwili znika… no i jeszcze 3 szczegół

zmienił mi się wygląd “zamknij system” w menu start… przed godzinką miałem wyloguj : wyłącz : uruchom ponownie a teraz mam jakiś dziwny wygląd z napisem Windows Xp Professional co mnie denerwuje… czy da sie te szczegóły wyeliminować ? nie umiem się do tego przyzwyczaić… chce mieć tak jak przed godziną…

Złączono Posta : 25.05.2006 (Czw) 19:50

aaaaaaa no i jeszcze zauważyłem że zmieniły się wszystkie ustawienia w windzie… (robiłem optymalizacje XP) i wszystko wróciło do standardowych ustawień) czyżby wszystko się cofnęło? :frowning:

Złączono Posta : 25.05.2006 (Czw) 20:36

ok wszystko już jest git… w optymalizacji XP mój problem był… dzieki wszystkim za fatyge :slight_smile: