Jak wyłączyć monitorowanie o reset kompa po aktualizacjach

Witam. Właśnie straciłem całe sprawozdanie na laborki z fizyki, bo nie zapisałem go na dysku przed pójściem do sklepu, a windows po zaktualizowaniu oczywiście musiał się zrestartować. Czy jest jakiś sposób, żeby wywalić w *** te info? Chciałbym, żeby aktualizacje automatycznie się ściągały i instalowały bez żadnych komunikatów, bo kompa i tak wyłączam na noc, to nie muszę go specjalnie resetować.

Dzięki z góry za pomoc.

Prawy na Mój komputer => Właściwości => Zakładka Aktualizacje automatyczne (i wybierz co chcesz)

Pozdrawiam

Albo prościej. Panel sterowania- aktualizacje automatyczne :wink:

sebos_krk

chyba chciałeś powiedzieć o Centrum zabezpieczeń :slight_smile:

W panelu sterowania są dwie ikony. W centrum zabezpieczeń w odnośniku zmień sposób informowania przez centrum zabezpieczeń może odhaczyć informowanie o aktualizacjach.

Ale jest również ikona aktualizacje automatyczne i tam musi ustawić na automatyczne

Mea culpa… mea culpa nie wyraziłem się jasno i źle nazwałem wątek (już zmieniłem).

Tę opcję:

znałem i ustawiłem. Sęk w tym, żę Win, WYMAGA, aby po aktualizacji zresetować kompa, co jest u mnie bez sensu, bo i tak co noc go wyłączam. Czy nie wiecia jak TO zmienić?

Problem polega na tym, że po zainstalowaniu Win WYMAGA restartu, a od kiedy ściągnął mi się SP2, to już nie tylko wyświetla co chwila wnerwiający komunikat, ale odlicza czas i jak nie ma reakcji resetuje się sam. Jak to zmienić?

Złączono Posta : 15.11.2007 (Czw) 22:18

Mea culpa… mea culpa nie wyraziłem się jasno i źle nazwałem wątek (już zmieniłem).

Tę opcję:

znałem i ustawiłem. Sęk w tym, żę Win, WYMAGA, aby po aktualizacji zresetować kompa, co jest u mnie bez sensu, bo i tak co noc go wyłączam. Czy nie wiecie jak TO zmienić?

Problem polega na tym, że po zainstalowaniu Win WYMAGA restartu, a od kiedy ściągnął mi się SP2, to już nie tylko wyświetla co chwila wnerwiający komunikat, ale odlicza czas i jak nie ma reakcji resetuje się sam. Jak to zmienić?