Jak wylaczyc program?

witam

otoz moj problem jest nastepujacy po kazdym wlaczeniu kompa na pasku wlaczas sie windows messenger. kiedy robie zamknij nie chce sie wylaczyc jak mam zrobic aby wogole przy starcie windy (XP) ten program sie nie wlaczal??

Oj podpadasz… :twisted:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=954

"Szukajka" ma pierwszeństwo przed “Nowy temat” - pamiętaj :!: 8)

Wystarczy trochę poszukać na forum. Łatwo i przede wszystkim szybko jest napisać nowy topic :!: Ale naprawdę czasami warto poszukać :shock:

Link, który podał Ci Pawek powinien rozwiązać problem.

I kto to mówi :?: :stuck_out_tongue: :twisted: :smiley: :mrgreen:

A nie będzie prościej-Uruchom Windows Messengera następnie kliknij nrzędzia/opcje/preferencje i tam wszyskie kwadraciki puste nie odfajkowane i już nie będzie sie pojawiał.

Różnie to bywa… :idea: :roll: A jak używamy do tego jeszcze do sprawdzania poczty Outlook Express , to i tak będzie się on włączał z każdym jego uruchomieniem… A tak, jak ktoś i tak go nie używa, to po co ma go w ogóle trzymać… Ja pierwsze co robię po reinstalacji systemu - wywalam MS Messengera :lol:

A ja robie tak : STAR --> URUCHOM --> MSCONFIG

I tam w opcjach uruchamiania odznaczam i już nigdy więcej nie wiem co to messenger.

Robie tak gdyż ja nie używam.

Ja osobiście użyłem “regcleaner’a”, usunąłem z autostartu ms messengers.Później odnalazłem katalog i wywaliłem to g…w piz…du! :smiley: To chyba najłatwiejszy sposób :]Śladu po tym nie ma i mam spokój…

A ja nadal twerdze, ze najlatwiejszym sposobem jest skopiowanie i wklejenie w start->uruchom…

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Hmm…jak kto woli :DZależy od gustu a o gustach się nie rozmawia :stuck_out_tongue: