Jak wyłączyć ten debilny pasek w google?

Witam , jestem mocno podirytowany przez ten ******** pasek w google:

beztytuuqs.png

Jak to wyłączyć?? Wiem , że to pewnie nie ten dział , ale to pytanie nie pasowało mi do żadnego działu.

Lol kliknąłem edytuj , żeby edytować posta , a tutaj mi się 2 tematy zrobiły , sory :-x

Nie da się tego ********** paska wyłączyć, sam próbowałem ;/ Chyba że ktoś oświeci :wink:

Działa tylko z FF ;]

Fatalne rozwiązanie.Mam nadzieje że szybko to poprawią.

Działa! Dzięki.

Proste i skuteczne , jeszcze raz dzięki za pomoc i warna :smiley:

ale to jest zależne od przeglądarki…???Też właśnie się zdziwiłem korzystając dziś z google…pierwsza moja myśl że coś namieszałem w kompie :slight_smile:

Nie, po prostu Google chciało umilić życie, jednak się nie udało.

Dziękować za warna :wink:

Sposób wyłączenia jest zależny, chodzi o Ad Block, dodajesz filtr a następnie edytujesz stronę, wszystko jest w linku, takie rzeczy tylko w FireFox :smiley: :hahaha:

BTW. nie bierzcie moich ostatnich słów poważnie, nie wiem jak to zrobić pod innymi przeglądarkami, w Opera może da się dodać wpis do urlfilter.ini ale pewności nie mam bo nie korzystam z Opery.

Osobiście nie przeszkadza mi ten pasek :stuck_out_tongue:

Nieco inaczej… np. korzystając ze skryptu Hide/Toggle Google Sidebar albo Hide Google Sidebar lub jednego z kilkunastu podobnych.

Można też podpiąć własny styl CSS i nie tylko…

[user CSS] Good old Google

A way to block Google’s annoying new sidebar (leftnav)

Takie rzeczy również Chrome :slight_smile: Wystarczy zainstalować Adblock, wybrać odpowiednią opcję z menu, kliknąć na nieporządanym obiekcie i kliknąć przycisk Block

Wersja dla Opery