Jak wyłączyć ten komunikat?

jak w temacie, da się jakoś na stałe wyłączyć ten uciążliwy komunikat?? bardzo często po wyłączeniu/zminimalizowaniu gier to wyskakuje choć nie powinno i kiedyś tak nie robiło, bardzo mi to przeszkadza ale nie wiem jak to wyłączyć by sie nie pojawiało. będę wdzięczny za pomoc.

http://fotoo.pl//out.php?i=459119_bezantytua-u1.jpg

Cześć

Próbowałeś kliknąć w trzecią dostępną opcję czyli:

bez przesady, czytać umiem i gdyby to wystarczyło to bym nie pisał zresztą żadna z tych opcji nie działa, obojętnie co bym nie wybrał nic się nie dzieje tylko znika okienko ale przy kolejnej minimalizacji gry wyskakuje znowu dlatego chce wyłączyć by w ogóle się nie pojawiało.

On grzecznie zapytał a przez internet nie wiesz czy masz do czynienia z laikiem czy nie. Spróbuj przed odpaleniem tych gier powyłączać niepotrzebne procesy. Ja tak miałem raz - kiedy odpaliłem 2 gry na raz.

Albo mały workaround: kazać uruchamiać się grze na kompozycji podstawowej. Po wyłączeniu gry powróci kompozycja z Aero. Zdaję sobie sprawę z problemu, u mnie sporadycznie pojawia się ten sam problem, jednak nie w grze ale przy korzystaniu z Media Player Classic. Sam nie wiem co jest winne.

Za mało ramu masz dokup z 1GB i będzie git.

to nie jest wina sprzętu. wystarczy że włącze np. call of duty czy world of warcraft i je zminimalizuje i to potrafi wyskoczyć a mam 4gb ramu i gtx460 gdzie przy tych grach nawet nie dochodzi do 90% zurzycia więc nie ma fizycznej możliwości by komputerowi czegoś brakowało na taką ■■■■■ólke jak aero zwłaszcza że jak nacisne pierwszą opcje to i tak nic się nie zmienia.

Jeśli już to VRAM’u.