Jak wyłączyć w XP podgląd plików wideo?

Mam problem z plikami wideo nie da sie ich usunąć. Mam Xp Professional i w zaden sposób nie moge usunąć plików .avi, .mpeg, itp. czyli wszystkich wideo. Uzywan Cinema Player ale nie wiem czy to ma z tym jakiś związek. A jeżeli nawet w jakiś sposób uda sie plik usunąć to on po odświeżeniu pojawia się znowu. Może ktoś wie jak ten problem rozwiązać. :frowning:

Hmmm… Sam miałem ten problem…

Spróbuj tak:

1.Otwórz folder w którym jest film.

2.Po lewej stronie masz różne pola.

3.Zwiń ostatnią listę tam gdzie są szczegóły pliku.

4.Wyłącz folde i doniego wróć i spróbuj wtedy wykasować.

Pozdrowienia.

w XP włącza się automatycznie podgląd plików wideo. Trzeba go po prostu wyłączyć. Tylko jak to sie robi to ci teraz nie powiem bo mam na kompie win 98.

Mozliwe ze jakis player wykorzystuje te pliki . Ja kiedys zainstalowalem jakies badziewie na probe i niemoglem tez usuwac wszystkich plikow z formatem avi bo mialem ustawione nie wiem dlaczego zeby kojarzyl wlasnie pliki *.avi z tym playerem . Musialem sie niezle pobawic zeby to usunac wiec uwazaj na jakies badziewne playery . Ale watpie zeby to byl akurat cinema player :stuck_out_tongue:

zapisz sobie lokalizacje i nazwe wyłącz komputer nastempnie włacz komputer z dyskietki startowej do 98 i pod dosem skasuj

Przykładowe komendy :

del c:\temp\test.doc Usunięcie pliku test.doc z katalogu temp na dysku C:.

del c:\temp*.* Usunięcie wszystkich plików z katalogu temp na dysku C:. Podkatalogi nie zostaną usunięte.

del *.* Usunięcie wszystkich plików z bieżącego katalogu. Podkatalogi nie zostaną usunięte1`

Dzięki za porady ale problem nie ustąpił.Najlepiej by było wyłaczyć w windowsie podgląd plików wideo ale ja nie wiem jak sie to robi. A kasowanie dosie to troche uciążliwe. W każdym razie dzięki za porady. :lol:

Proponuję spróbować odinstalować Cinema Player i wtedy próbować usunąć te pliki, może to coś da.

POZDRAWIAM! !!