Jak wyłączyć wygaszanie ekrany ---pomocy


(kris) #1

Witam.

Jak zrobić by całkowicie wyłączyć wygaszanie ekranu .

Z góry dziękuję za pomoc.

_______________________-

Pozdrawiam.


(Tuwaras) #2

Przyznaję, że to trochę dziwny post... Jeśli masz Windows'a XP (bo do rozwiązania problemu w środowisku tego systemu jestem pewien) wejdź w ustawienia ekranu i kliknij na zakładkę "Wygaszacz ekaranu" po czym w okienku czasu zwlekania na uaktywnienie wygaszacza ustaw wartość na 0. Następnie wejdź w panel sterowania i kliknij na "Opcje zasilania". W tym aplecie jednym z okienek będzie "Wyłącz monitor:". Tutaj ustaw wartość na "Nigdy". Myślę że nie powinno byc więcej problemów z wyłączającym się monitorem. W innych systemach myślę, że operacje wyglądają bardzo podobnie lub wręcz identycznie... Nie pamiętam już :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:


(kris) #3

Dzięki Morfeusz ale ty masz chyba inny windows xp niż ja bo jak ustawisz w wygaszaczu ekranu '' 0 '' to automatycznie przeładuje na '' 1 '' i jak się oriętuję to tak samo jest we wszystkich systemach windows.


(fiesta) #4

A czy nie nie prościej ustawić w okienku wygaszacz ekranu brak?????


(kris) #5

Fiesta a możesz rozwinąć swoją wypowiedź


(boczi) #6

Klikasz prawym klawiszem myszy na pulpit, z menu wybierasz właściwości , wchodzisz w zakładkę Wygaszacz ekrenu , i zamiast jakiegoś wygaszacza z opcji wybierasz brak :smiley:


(Tuwaras) #7

Przepraszam kris za wprowadzenie Ciebie w błąd. Moi przedmówcy mają całkowitą rację. We właściwościach wygaszacza ustawiasz brak jakiegokolwiek schematu, tak jak opisał Ci to boczi. Żeby było śmieszniej u mnie nie da się ustawić wygaszacza na 0 - można zaczynać od 1. Jeszcze raz przepraszam... :x

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile: