Jak wyłączyć wyskakujące okienko Evernote?

Korzystam z notesu na stronie Evernote. Za każdym razem po zalogowaniu wyskakuje mi okno, z propozycją zainstalowania aplikacji Evernote, której nie chcę instalować. Używam przeglądarki Firefox, z zaznaczoną opcją blokowania wyskakujących okienek i usunąłem też z wyjątków stronę Evernote. Niestety okienka wciąż wyskakują. Proszę o radę, co zrobić by skutecznie wyłączyć irytujące mnie okienka Evernote?

 

Poszukaj wpisu od tego programu w Autoruns:

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx

 

 

Ale ja nie mam na swoim laptopie aplikacji Evernote, więc nie może jej być w Autoruns. Korzystam z notesu Evernote w przeglądarce, aplikacji nie pobrałem, a przy otwieraniu strony Evernote, wyskakuje mi okno z propozycją zainstalowania aplikacji Evernote.

Chyba już mi się udało rozwiązać ten problem - po prostu w ustawieniach konta Evernote, odznaczyłem wszystkie opcje punktu “Chcę otrzymywać następujące rodzaje wiadomości od Evernote”… Od tego odznaczenia wyskakujące okna z propozycją zainstalowania aplikacji Evernote nie pojawiają się. Dziękuję i pozdrawiam!

 

Niestety - te słowa piszę już 10.08.2014. - odznaczenie opcji opisanych powyżej nie rozwiązało problemu. Jednak w końcu udało mi się znaleźć rozwiązanie - zainstalowałem rozszerzenie “Cleary”, które w końcu wybawiło mnie od konieczności każdorazowego klikania w wyskakujące okienka.

Proszę korzystać z przycisku Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak