Jak wymienić zasilacz

(Mati Romanek) #1

Mam problem :frowning: Nie wiem jak wymienić zasilacz tzn.wiem jak przykręcić ale nie wiem jak podpiąć kabelki może mi ktoś pomoc jakieś obrazki itp

Z góry Dziękuje....

(Canaletto) #2

Skoro nie wiesz co i jak to lepiej nie ryzykuj. Wezwij fachowca. :wink:

Podpatrzysz, podpytasz i następnym razem bez stresu podepniesz wszystko samemu jak trzeba. :wink:

(Agatonster) #3

Matisek19

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Mati Romanek) #4

Zaczy sie jeszcze niewiem jaki to bd zasilacz bo dopiero go kupie ale jak myslisz czy dam rade podpioc jak odpatrze od starego zasilacza :?

(Tomaszzz89) #5

Podepniesz bez problemu, będziesz robił wszystko analogicznie jak przy odłączaniu. Po co tracić kasę na taką głupią rzecz, którą nawet 8 latek zrobi. :slight_smile:

(Mati Romanek) #6

Najbardziej martwię sie o to czy kabelki będą spięte np gumką bo jak tak to sobie poradzę

PS. Każdy zasilacz podpina się tak samo?

(Tomaszzz89) #7

To juz zalezy od marki. w moim BeQuiet wszystkie kable są w czarnym oplocie, ale nawet jak będą bez oplotów to poznasz po wtyczkach. Generalie każdy podłączasz tak samo.

(Mati Romanek) #8

Najgorzej podpiąć te od napędu,dysku i nagrywarki :!: Bo jak rozkręciłem kompa i popatrzyłem to takie zamieszanie tam jest ze Hej!

(Tomaszzz89) #9

Chyba najprościej, zauważ ze akurat te kabelki da się włozyć tylko na jeden sposób, zresztą styki na płycie głównej chyba też. Wszystko znormalizowane ATX.

(Mati Romanek) #10

A co się może stać gdybym coś pomylił?? :x

(rolkass) #11

nie da się pomylić :stuck_out_tongue:

wszędzie jest tylko jedna możliwoś zamątowania!! no chyba że młotkiem będziesz dostukiwał :lol:

(Mati Romanek) #12

No nie wiem czy tylko jedna bo do napędu dysku i nagrywarki są takie same kabelki a od nagrywarki jeszcze sie rozdziela i idze jakos do napędu :shock:

(Tomaszzz89) #13

Nie jest ważna kolejność, podpinasz tak jak da rade.

(rolkass) #14

omg :x

poprost tych wtyczek jest więcej bo może ktoś ma akurat więcej CD/ dysków i potrzebne kable.

Jak pasuje toznaczy że to jest ta wtyczka

(Mati Romanek) #15

Ok myślę że sobie poradzę!Dzięki

(Błażej) #16

Musisz dobrze wpiąć kable do zasilania dysku i napędu.

Czerwonym kabelkiem w lewo do taśmy

(rolkass) #17

i tak na odwrót nie wsadzi :wink: