Jak wymienić zasilacz

Mam problem :frowning: Nie wiem jak wymienić zasilacz tzn.wiem jak przykręcić ale nie wiem jak podpiąć kabelki może mi ktoś pomoc jakieś obrazki itp

Z góry Dziękuje…

Skoro nie wiesz co i jak to lepiej nie ryzykuj. Wezwij fachowca. :wink:

Podpatrzysz, podpytasz i następnym razem bez stresu podepniesz wszystko samemu jak trzeba. :wink:

Matisek19

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zaczy sie jeszcze niewiem jaki to bd zasilacz bo dopiero go kupie ale jak myslisz czy dam rade podpioc jak odpatrze od starego zasilacza :?

Podepniesz bez problemu, będziesz robił wszystko analogicznie jak przy odłączaniu. Po co tracić kasę na taką głupią rzecz, którą nawet 8 latek zrobi. :slight_smile:

Najbardziej martwię sie o to czy kabelki będą spięte np gumką bo jak tak to sobie poradzę

PS. Każdy zasilacz podpina się tak samo?

To juz zalezy od marki. w moim BeQuiet wszystkie kable są w czarnym oplocie, ale nawet jak będą bez oplotów to poznasz po wtyczkach. Generalie każdy podłączasz tak samo.

Najgorzej podpiąć te od napędu,dysku i nagrywarki :!: Bo jak rozkręciłem kompa i popatrzyłem to takie zamieszanie tam jest ze Hej!

Chyba najprościej, zauważ ze akurat te kabelki da się włozyć tylko na jeden sposób, zresztą styki na płycie głównej chyba też. Wszystko znormalizowane ATX.

A co się może stać gdybym coś pomylił?? :x

nie da się pomylić :stuck_out_tongue:

wszędzie jest tylko jedna możliwoś zamątowania!! no chyba że młotkiem będziesz dostukiwał :lol:

No nie wiem czy tylko jedna bo do napędu dysku i nagrywarki są takie same kabelki a od nagrywarki jeszcze sie rozdziela i idze jakos do napędu :shock:

Nie jest ważna kolejność, podpinasz tak jak da rade.

omg :x

poprost tych wtyczek jest więcej bo może ktoś ma akurat więcej CD/ dysków i potrzebne kable.

Jak pasuje toznaczy że to jest ta wtyczka

Ok myślę że sobie poradzę!Dzięki

Musisz dobrze wpiąć kable do zasilania dysku i napędu.

Czerwonym kabelkiem w lewo do taśmy

i tak na odwrót nie wsadzi :wink: