Jak wypełnić kolorem tekst?

(Kyrneh1) #1

Witam.Mam w wygaszaczu ekranu wypisany tekst,ale jest cały biały.Chciałbym mu zmienić na inny kolor.Jak to zrobić?

(Monczkin) #2

W opcjach.

(Kyrneh1) #3

Ale tam nie ma tekstu,,Opcje''.Proszę bardzo,bo nie wiem jak,o dokładniejsze wyłożenie,jak to zrobić?

(fiesta) #4

W opcjach wygaszacza :stuck_out_tongue:

Prawoklik na pustym miejscu pulpitu, z menu kontekstowego Właściwości , w oknie Właściwości ekranu , zakładka Wygaszacz ekranu , wybierasz wygaszacz i klikasz w przycisk Ustawienia i teraz masz opcje wygaszacza gdzie można zmieniać to co ci pasuje :stuck_out_tongue:

(Kyrneh1) #5

Proszę się nie dziwić,nie bardzo wiem jak.Jak dostać się do tych opcji,tak po kolei bardzo bym prosił.

Miklas , przecież fiesta wytłumaczył Ci to krok po kroku. Z czym masz jeszcze problem? A może napisałbyś jaki masz system operacyjny. To trochę ułatwiłoby sprawę.

(Kyrneh1) #7

Sysrtem Windows XP Professional.Tak robiłem,klikałem by zatwierdzić OK,ale kolor pozostał bialy.

(Monczkin) #8

Ciekawe. A wybrałeś kolor jaki ma być z palety?

Skup się i poczytaj dokładnie informacje jakie tam masz. Przed chwila zmieniłem biały na pomarańczowy.

Swoją drogą, zacznij opisywać swoje problemy konkretnie, a nie wszystko w szczątkowej postaci i trzeba wyciągać informacje. Zakładam, że chodzi o wygaszać tekst 3w, bo też nie raczyłeś nic wspomnieć na ten temat.

(Kyrneh1) #9

Tak,o tekst 3w.Robię wszystko co trzeba,nic się nie zmienia.Zaznaczam kolor,klikam OK,i nic.Co robię żle?

(Monczkin) #10

Nie wiem co robisz źle. U mnie wszystko działa normalnie.

Styl powierzchni -> Pełen kolor -> Kolor niestandardowy --> wybierz kolor --> ok -> ok.