Jak wysłać film emailem?


(Schmiest) #1

Proszę o pomoc chcę wysłac znajomemu film dvd ze ślubu nie wiem jak to zrobić bo na zwykły mail się nie mieści.A może można wysłać go w inny sposób Z gory dziękuję za rady.


(Zbych ) #2

Ten film pewnie zawiera troche Gb , nawet jak go podzielisz jakimś "pakowaczem" winrar itp. to wysyłanie go zajmie wieczność , umieszczenie na jakimś darmowym megauploadzie też trzeba podzielić , najszybciej bedzie przegranie go na płyte i wysłanie normalną polską pocztą.


(Duch123) #3

a nie lepiej przez wyslijto.pl


(ThEnemy) #4

Może i lepiej, ale przy mniejszych plikach. Film na DVD zajmuje przecież z reguły parę gigabajtów, a na wyslijto.pl dozwolone jest przesyłanie plików do 1000MB (a czasowo ograniczono do 100MB)... Więc ten sposób raczej odpada.

Hehe... a swoją drogą...

Kto by pomyślał, że nasza poczciwa poczta polska będzie szybsza od internetu :stuck_out_tongue: :smiley: ...


(DanKar) #5

Trzeba taki film spakować, odpowiednio podzielić na mniejsze części i poszukać skrzynki mailowej, która umożliwi wysyłanie "większych" wiadomości;) Dodatkowo osoba, do której to będziesz wysyłał powinna posiadać również skrzynkę, która pozwoli na odebranie takich maili :wink: Łatwiej będzie wysłać pliki na serwer, który umożliwi przechowanie Twojego pliku, o czym pisali już powyżej forumowicze DP.


(Brunus) #6

Przekonwertuj na avi,podziel WinRarem,wyślij SendSpace.pl(niezawodny).Jeśli masz w miarę szybkie łącze na pewno będzie szybciej niż pocztą..... :lol:


(Bambit) #7

zrób serwer z własnego kompa ; )

np. viewtopic.php?f=3&t=14999&hilit=krasnal


(DanKar) #8

Tak też można, o ile kolega posiada zewnętrzny nr IP :slight_smile: