Jak zabezpieczyc dostęp do programu

Jak można zablokować dostęp do programu np. hasłem. Chodzi mi o zablokowanie dostępu do tylko jednego programu tzn. do Baershare tak aby można było go uruchomić dopiero po podaniu hasła. Szukałem w Google ale pokazywało mi programy do kontroli rodzicielskiej a mi trzeba tylko do zablokowania dostepu do jednego programu. Za pomoc z góry DZIĘKUJE !!

jest to FOLDER LOCK lub HIDE FOLDERS

a jakis bezpłatny programik bo te są shareware

zablokować na firewall’u

nie o to mi :stuck_out_tongue: chodzi bardziej o coć w rodzaju ze klikając na skrót do programu trzeba podać hasło żeby sie włączył

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 19:49

nie o to mi chodzi :stuck_out_tongue: bardziej o coć w rodzaju ze klikając na skrót do programu trzeba podać hasło żeby sie włączył

a to musi byc taki program Folder Lock no i programy tego typu…

Proponuję w tym celu wykorzystać mechanizmy wbudowane w Windowsa. Jeśli jesteś Administratorem, możesz określić która grupa użytkowników będzie miała prawa do uruchamiania określonych programów. Powyższe można uczynić dla całej grupy bądź określonych użytkowników. Samą aplikację można także zainstalować z prawami do uruchamiania tylko przez wskazanych użytkowników. Pozdrawiam.

P.S. Polecam lekturę artykułu: http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_73031.html