Jak zabezpieczyć konto gościa?

(Wilku 1984) #1

zaobserwowałem iz konta gościa nie moge zabezpieczyć hasłem ... sa tylko 2 opcje zmień obraz i wyłącz konto gościa... wiec co teraz? format i od razu zabezpieczyc je haslem? pozdrawiam

Złączono Posta : 26.04.2006 (Sro) 10:16

teraz chcialem wejsc na konto i pojawila sie info wyłącz odpalacz muzyki jak nic nie jest wlaczone

(Stefan 70) #2

Przepraszam bardzo, ale o czym Ty mówisz? Gdzie to konto jest?

EDIT:

A już wiem, o XPeku :).

Słuchaj konto gościa nie ma hasła, no bo to by było bez sensu, przecież. :smiley:

Ja wiem, że na dworze robi sie co raz cieplej, ale...

(Wilku 1984) #3

panel sterowania -> konta użytkowników -> Administrator to ja ;D oraz konto gościa (na którym mam gości ;/ ) w documents & settings jest ukryte konto "default user" ktore usunąłem. wczoraj wieczorkiem serfując po necie zapragnęło mi sie dodać nowej muzyczki do winampa no to zaznaczylem kilkaset utworów i wyskoczylo info coś w rodzaju ze za duzo plikow jest naraz i ze tro moze troche potrwac (?) nigdy wczesniej mi sie to nie pojawilo chocbym zaznaczal chocby 3tys plikow a zdazalo sie i nie wyskakiwalo niniejsze info... pozniej moja mala neo gdy spojrzalem na interfejs byla bardzo przeciazona niemal na samej gorze a w tym czasie wylaczone byly przegladarki p2p i wszystko co w jaki kolwiek sposob obciazylo by transfer... a wiec doszedlem do wniosku ze padlem ofiara ataku :frowning: znowu ;( wiec co z tym kontem goscia ?

Złączono Posta : 26.04.2006 (Sro) 10:44

a ten odpalacz to wydaje mi sie aze to jakas podpucha... ale sprawdze:) odezwe sie :slight_smile:

Złączono Posta : 26.04.2006 (Sro) 10:46

ok pojawia sie to co przy alt+f4 stan wstrzymania, wyłacz, uruchom ponownie ... zapewne jak to zrobie to oczyszcze kogos z zazutow :wink:??

Złączono Posta : 26.04.2006 (Sro) 10:49

skoro konto nie ma hasla to w jaki sposob mam sie ochronic przed wredotami ???? jakis czas temu czytalem na tej stronie o "Koncie goscia" ze na nim loguja sie wlasnie wredoty i ze tra je zabezpieczyc haslem... wiec co teraz ???

(JNJN) #4

Do poczytania:

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_73031.html