Jak zablokować dostęp do określonego programu w xp?

Chodzi mi konkretnie o edonkeya, chciałbym ograniczyć dostęp do opcji jego zamykania tylko dla mnie. Tak, by nikt prócz mnie niemiał prawa zamknąć programu.

Lub by po jego zamknięciu samoczynnie odpalał się na nowo.

Albo by niebyło widać aktywnej ikony na pasku startu.

a skąd Twoj pecet bedzie wiedzial czy to Ty ?? poprosi o dowód osobisty ?? :smiley: odcisk paluszka ?? :smiley:

jesli ci chodzi o zablokowanie zamykania go z kont innych uzytkownikow… przy wychodzeniu z Twojego konta on sie sam zamknie…

wiesz, co kolwiek byś zrobił jak zabezpieczył konto jak ktoś jest złośliwy to ci walnie w reset i zaloguje sie na swoje konto a twój program bedzie wyłaczony…

Można to zrobić z konta administratora,tworząc konto zwykłego użytkownika,ograniczając mu prawa,ale jak ktoś zna hasło administratora zniesie te ograniczenia

Mówie tu o jakimś PROSTYM sposobie na uniemożliwienie przerwania pracy programu, jego ukryciu (jedynie wizualnie, nie chodzi mi o ukrycie procesu w menadżerze zadań dla przykładu), lub automatycznemu wznowieniu w przypadku kiedy ktoś najzwyczajniej kliknie “zamknij”.

Ja jestem administratorem owego komputera.

Spróbuj skorzystać z programu 4t Tray Minimizer

Program dodaje dwa dodatkowe przyciski do każdego okna.

Możesz każde okno zminimalizować do ikonki w trayu, albo całkowicie ukryć okno programu. Nie będzie widoczny nawet na pasku zadań. Możesz okno przywrócić tylko z poziomu programu 4t Tray Minimizer.

Program ma ikonkę w trayu i możesz ją ukryć.

Oczywiście proces będzie widoczny w Menadżerze Zadań Windows.