Jak zablokować numer?

Witam! Mam już serdecznie dosyć jak dzwonią do mnie jakieś dziwne numery i chciałbym je jakoś zablokować, tak aby nie mogły do mnie dzwonić. Mam telefon komórkowy Sony Ericsson D750i. Dziękuję bardzo za pomoc.

tak się nie da!!

odbieraj i jak zabraknie im kasy to przestaną :roll:

Poszukaj, jest taka opcja jak odbieraj tylko z książki tel. Wtedy nikt co nie jest w Twojej książce telefonicznej nie dodzwoni się.

nie wiem jak teraz jest ale ja zawsze robilem tak ze dawalem przekierowania na telefon policji , co prawda troche mnie to kosztowalo ale po jakims czasie sie frajerom znudzilo :slight_smile: calkiem mozliwe ze masz numer po kims i dzwonia do ciebie jako do kogo innego :confused: przykro

A z jakiej sieci masz tel bo można ustawić “Niema takiego numeru” ale dla wszystkich

Klamotten zadzwoń do operatora i powiedz o tych numerach. Lub ich trochę postrasz, że zadzwonisz do operatora.

Ja mam SE w810 ale wiem gdzie jest ta opcja i ci powiem gdzie jest dokładnie prosze oto i ona :

MENU->USTAWIENIA->(zakładka)POŁACZENIA->ZARZĄDZANIE POŁ->AKCEPTU POŁ-> i tu wybierasz czy ma odbierac numery tylko z telefonu(listy kontaktów, od wszystkich, rzadnych) wybierz tylko z LISTY i bedą mogli do ciebie dzwonic tylko ci którzy są zapisani u ciebie w telefonie w liscie kontaktów

Miło mnie ze mogłem pomoć

Dzięki, rzeczywiście mi to pomogło.